فروش مستقیم زعفران فله ای مرغوب

Rate this post

فروش زعفران فله ای  و زعفران مرغوب به صورت مستقیم، موجب شده تا این محصول با قیمت مقرون به صرفه تری در اختیار مشتریان قرار بگیرد و علت آن، حذف شدن واسطه های فروش و هزینه های اضافی می باشد. زعفران، که به آن طلای سرخ می گویند، محصولی بسیار خوش عطر و خوش بو می باشد که برای پخت انواع غذا ها دسر ها و… مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل خاصیت های بی نظیری که دارد، مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

فروش مستقیم زعفران فله ای مرغوب

چگونگی تشخیص زعفران درجه یک اصل

چگونگی تشخیص زعفران درجه یک اصل برای تشخیص زعفران درجه یک و اصل، حتماً به نوع کلاله های زعفران دقت کنید. زعفران مرغوب ضخامت انتهای کلاله های آن با ابتدای آن متفاوت است و قسمت انتهای آن نازک تر از ابتدای آن می باشد. نوع مرغوب این محصول، بوی بسیار خوب و دلپذیری دارد که حتی از داخل بسته بندی هم به مشام می‌رسد.

به رنگ زعفران توجه داشته باشید. زعفران اصل ، دارای کلاله های قرمز رنگ است. اگر این محصول را دم کنید، در ابتدا رنگ زردی به آب می دهد و کم کم رنگ آب را به نارنجی یا قرمزی تغییر می دهد. زعفران تقلبی و نامرغوب، از همان ابتدا، رنگ آب را نارنجی یا قرمز می کند. کلاله های زعفران درجه یک، پس از دم‌ کشیدن زعفران، رنگ خود را از دست نمی دهند و به همان رنگ سابق اما کمی کمرنگ تر باقی خواهند ماند.

زعفرانی که ناخالصی دارد و اصل نیست، پس از دم کشیدن، رنگ کلاله های آن سفید و بی رنگ می شود. زعفران اصیل ایرانی، از قیمت بالاتری نسبت به انواع زعفران با کیفیت پایین برخوردار می باشد، اما اگر آن را به روش هایی که در ادامه می گوییم خریداری کنید، مقرون به صرفه تر خواهد بود.

تولید عمده زعفران فله ای مرغوب

تولید عمده زعفران فله ای مرغوب تولید عمده زعفران فله ای مرغوب در کشور ما با کیفیت بسیار بالایی صورت می‌گیرد و این محصول علاوه بر تامین نیاز داخلی به عنوان محصولی صادراتی به کشور های مختلف صادر می‌شود و همواره موجب رشد اقتصادی و ارزآوری برای کشور شده است و زمینه اشتغال زایی برای جوانان را فراهم کرده است. زعفران صادراتی قم از نمونه های زعفران با کیفیت تولید شده در کشور می باشد.

مشتریان برای خرید این محصول می‌توانند به صورت حضوری به مراکز فروش زعفران فله ای در سراسر شهر خود مراجعه کنند. هم چنین می توانند خرید خود را از طریق مراجعه به سایت فروش این مراکز به صورت غیر حضوری و اینترنتی انجام دهند و از مزیت های بی شمار این روش بهره ببرند. بدون آنکه زمان خود را در مراکز فروش و بازار ها سپری کرده باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!