Distribution of saffron in Kerman

قیمت زعفران صادراتی فله در بازار زعفران

Rate this post
قیمت زعفران صادراتی فله در بازار زعفران چه تغییری داشته است؟ آیا وضعیت بازار زعفران خبر از یک نوسان قیمتی را دارد؟ چه زعفرانی صادراتی است و چگونه می شود زعفران را بصورت فله و قانونی صادر کرد؟ قیمت های زعفران در بازار چگونه تعیین می شوند؟ بهترین زعفران صادراتی چه قیمتی دارد؟ در ادامه به این سوالها پاسخ خواهیم داد. همراه ما باشید.
قیمت زعفران صادراتی فله در بازار زعفران
قیمت زعفران صادراتی فله در بازار زعفران

چه زعفرانی صادراتی است؟

زعفران هایی که برای صادرات استفاده می شوند نوع های مختلفی هستند. قسمت های مختلف بازار کشورهای گوناگون، نوع های متفاوتی از زعفران را تقاضا می کنند. برخی کیفیت محور و برخی قیمت محور هستند. اما بهترین زعفران های صادراتی از لحاظ کیفیت و نوع تقسیم بندی می شوند. زعفرانها بر اساس روش قطع کردن کلاله زعفران به نوع های مختلفی تقسیم می شوند از قبیل:
 1. زعفران سوپر نگین
 2. زعفران نگین
 3. زعفران سرگل
 4. زعفران پوشال
 5. خامه (ریشه) زعفران
 • اما کیفیت زعفران را عوامل دیگری تعیین می کنند. عواملی مثل:
 1. محل کشت زعفران ( آب و هوای جغرافیایی)
 2. روش کشت زعفران (سنتی و گلخانه ای)
 3. نوع مواد مغذی در روند کشت زعفران
 4. روش خشک کردن زعفران ( سنتی ایرانی)، اسپانیایی، صنعتی)
 5. روش نگهداری زعفران
 6. و….
[toggle title=”فروش زعفران درجه یک صادراتی” state=”open”]چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید می توانید همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط شوید.۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵[/toggle]
چه زعفرانی صادراتی است؟
چه زعفرانی صادراتی است؟

قیمت زعفران صادراتی در ایران چند است؟

قیمت زعفران صادراتی فله در بازار زعفران  ایران با توجه به مقدار سفارش و نوع زعفران تعیین می شود. در جدول پایین قیمت زعفران صادراتی فله در بازار زعفران، گرید ۱ در وزن های بین ۱ تا ۱۰ کیلو را مشاهده بفرمایید:
 • با توجه به دستور شما سفارشتان را در هر نقطه از ایران و دیگر کشورها تقدیمتان می کنیم.
[toggle title=”قیمت روز زعفران سرگل در مهر ۱۳۹۸ ” state=”close”]قیمت امروز زعفران سرگل معمولی ۱۱٫۹۶۰[/toggle] [toggle title=”قیمت زعفران پوشال قلم دار در مهر ۱۳۹۸  ” state=”close”]قیمت روز زعفران صادراتی پوشال قلم دار ۱۱٫۲۷۰[/toggle] [toggle title=”قیمت روز زعفران نگین در مهر ۱۳۹۸ ” state=”close”]قیمت زعفران نگین ۱۲٫۹۸۰[/toggle] در ادامه قیمت هر کیلو زعفران در وزن های ۱۰ تا ۲۵ کیلو و ۲۵ تا ۵۰ کیلوگرم و ۵۰ تا ۱۰۰ کیلو را به تناسب نوع زعفران می توانید مشاهده کنید.

برای دریافت لیست قیمت خرید فله زعفرانّ صادراتی در وزن های بالا لیک کنید.

قیمت زعفران صادراتی در ایران چند است؟
قیمت زعفران صادراتی در ایران چند است؟

بازار فروش زعفران فله کجاست؟

در بازار فروش زعفران فله تهران و مشهد زعفرانها با کیفیت ها و نوع های مختلفی وجود دارد. شرکت الماس زعفران جهان به عنوان تولیدکننده و صادرکننده زعفران، در حوزه فروش و صادرات عمده انواع زعفران صادراتی درجه یک فعالیت می کند.
 1. ما در تهران و خراسان و دیگر شهرها فعالیت داریم
 2. نوع و مقدار زعفران را دستور می دهید تا تقدیمتان کنیم. لطفا توجه داشته باشید پایینترین وزن ارسالی ۲۵۰ گرم می باشد.( بسته بندی های بین ۱ تا ۱۰ گرم بر حسب تیراژ ۱۰۰۰ تا به بالا ارسال خواهد شد)
 3. نوع و مقدار زعفران بر اساس تجربه صادراتی و فعالیت شرکت ما در بازارهای مختلف تعیین می شود و به تایید شما تقدیمتان می کنیم.

چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵

بازار فروش زعفران فله کجاست؟
بازار فروش زعفران فله کجاست؟

چگونه زعفران را صادر کنیم؟

مهمترین رکن برای فروش زعفران فله و صادرات زعفران فله یک محصول با کیفیت است. محصول با کیفیت درجه یک صادراتی و مرغوب همیشه خریدار دارد. صادرات زعفران نیازمند به فراهم بودن شرایط خاص و مدارک لازم برای صادرات زعفران می باشد. ازجمله مدارک لازم برای صادرات زعفران عبارتند از:
 1. دریافت گواهی استاندارد
 2. دریافت گواهی بهداشت دامی نباتات ( حسب مورد )
 3. ارائه کارت بازرگانی
 4. و….

شرکت الماس زعفران تحت لیسانس شرکت Saffron King Business  کشور هلند می‌باشد که ارایه کننده انواع زعفران باکیفیت می‌باشد. ما می توانیم سفارش ما را در ایران و یا کشور مقصد تحویل دهیم.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””] مدارک لازم برای صادرات زعفران( برای خرید زعفران و دریافت لیست قیمت زعفران با ما در ارتباط شوید ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵)[/box]

چگونه زعفران را صادر کنیم؟
چگونه زعفران را صادر کنیم؟

همکاری با شرکت الماس زعفران جهان

همکاری شرکتی(قراردادی):

 1. ما در حوزه فروشهای عمده فعالیت داریم و این امکان برای تمام شرکت‌ها مسیر است که بعد از دریافت زعفران و گواهی های بین‌المللی لازم از طرف ما، با نام برند تجاری خود اقدام به فروش در داخل ایران و یا در دیگر کشورها نمایند.
 2. شرکت های تجاری و بازرگانی که قصد فروش عمده و یا جزئی در داخل و یا دیگر کشورها دارند می توانند در بسته بندی پیش فرض شرکت ما و یا بسته بندی های مد نظر خودشان ( بنا به سفارش و بر اساس تیراژ) سفارش خود را دریافت کنند.
 3. بر اساس ظرفیت تامین شرکت ما، آماده همکاری با شرکت های تجاری و بازرگانی و صنعتی داخلی و خارجی که خود مصرف کننده و یا صادرکننده هستند، طبق یک قرارداد رسمی (سه ماهه/شش ماهه/ یک ساله/ سه ساله/ پنج ساله و …  ) هستیم.
 4. پس از تایید اولیه سفارش و مذاکرات مقدماتی برای نحوه همکاری صادرات ، جزئیات عقد قرارداد بطور رسمی برای شرکت مقابل ایمیل خواهد شد.
شرکت الماس زعفران جهان
شرکت الماس زعفران جهان

همکاری شخصی( مقطعی):

 1. از آنجایی که قیمت زعفران صادراتی فله در بازار زعفران هر روز در حال تغییر است، شرایط تحویل و قیمت هر کیلو زعفران به روز و بر اساس همان مقطع زمانی خواهد بود.
 2. گواهینامه های موقت فقط برای صادرات همان کالا با داشتن تاریخ انقضاء صادراتی در اختیار شخص قرار خواهد گرفت.
 3. مدارک لازم برای صادرات موقت، همراه سفارش ارسال خواهد شد.
 4. قبل از تحویل سفارش اصلی، مقدار ۲۵۰ تا ۵۰۰ گرم  به عنوان نمونه برای شخص ارسال خواهد شد.
[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]همکاری با برند زعفران، الماس زعفران جهان چگونه است؟ [/box]
قیمت زعفران صادراتی فله در بازار زعفران
قیمت زعفران صادراتی فله در بازار زعفران

error: Content is protected !!