مزایای کشت مکانیزه زعفران

خرید زعفران فله از کشاورز

Rate this post
قیمت خرید زعفران فله از کشاورز چند است؟ و خرید زعفران از کشاورز چگونه انجام می شود؟ چگونه می توان زعفران خریداری شده از کشاورز را صادر کرد؟ امروز قیمت خرید زعفران فله چند است؟ علت تفاوت قیمتها چیست؟ قیمت خرید زعفران فله از کشاورز با قیمت خرید زعفران فله از شرکت ها چه تفاوتی دارد؟ در ادامه روش صادرات زعفران و مزیت و قیمت خرید زعفران از کشاورز را بررسی خواهیم کرد. در ادامه به این سوالها پاسخ خواهیم داد. همراه ما باشید
خرید زعفران فله از کشاورز
خرید زعفران فله از کشاورز

مزیت خرید زعفران از کشاورز

مهمترین مزیت ارتباط با شرکت الماس زعفران جهان، این است که شما زعفران صادراتی  را با قیمت تولیدی تحویل خواهید گرفت. ( ما زعفران را کشت می کنیم و با گذر از مراحل اخذ گواهی و مدارک های صادراتی و لابراتوار و…. شما می توانید زعفرانی که آماده صادرات است را دریافت کنید) دومین و بدیهی ترین مزیت این است که : افراد و شرکتهایی که به عنوان واسطه بین تولیدکننده و مشتری فعالیت می کنند، بیشترین سود را از طریق خرید و فروشهای فله زعفران خواهند داشت. چرا که هزینه های بسته بندی و ….. را متحمل نمی شوند و زعفران را بصورت فله با قیمتی مناسب تر به نسبت بسته بندی های جزئی دریافت و در نتیجه سود بهتری خواهند داشت.

شرکت الماس زعفران جهان که به عنوان یک تولیدکننده در ایران و افغانستان زعفران کشت می کند، می تواند در وزن های مختلف نوع های گوناگون زعفران را تقدیمتان کند. [box type=”success” align=”” class=”” width=””]جهت ثبت سفارش همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط شوید. ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵[/box]

خرید زعفران کیلویی از کشاورز
قیمت خرید زعفران از کشاورز

قیمت خرید و فروش زعفران فله امروز چند است؟

شرکت الماس زعفران جهان به عنوان تولید کننده و صادر کننده انواع زعفران صادراتی، نوع های مختلف زعفران صادراتی را در وزن های مختلف تقدیم شما عزیزان می کند. جهت ثبت سفارش می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید. با توجه به دستور شما سفارشتان را در هر نقطه از ایران و دیگر کشورها تقدیمتان می کنیم. قیمت هر کیلو زعفران و قیمت خرید زعفران صادراتی کیلویی گرید ۱ در وزن های بین ۱ تا ۱۰ کیلو را در جدول پایین مشاهده بفرمایید: [toggle title=”قیمت روز زعفران سرگل در مهر ۱۳۹۸ ” state=”close”]قیمت امروز زعفران سرگل معمولی ۱۱٫۹۶۰[/toggle] [toggle title=”قیمت زعفران پوشال قلم دار در مهر ۱۳۹۸  ” state=”close”]قیمت روز زعفران صادراتی پوشال قلم دار ۱۱٫۲۷۰[/toggle] [toggle title=”قیمت روز زعفران نگین در مهر ۱۳۹۸ ” state=”close”]قیمت زعفران نگین ۱۲٫۹۸۰[/toggle] در ادامه قیمت هر کیلو زعفران در وزن های ۱۰ تا ۲۵ کیلو و ۲۵ تا ۵۰ کیلوگرم و ۵۰ تا ۱۰۰ کیلو را به تناسب نوع زعفران می توانید مشاهده کنید.

برای دریافت لیست قیمت خرید فله زعفرانّ صادراتی در وزن های بالا لیک کنید

قیمت خرید و فروش زعفران فله امروز
قیمت خرید و فروش زعفران فله امروز

نحوه همکاری با شرکت الماس زعفران جهان

همکاری شرکتی(قراردادی):

  1. ما در حوزه فروشهای عمده فعالیت داریم و این امکان برای تمام شرکت‌ها مسیر است که بعد از دریافت زعفران و گواهی های بین‌المللی لازم از طرف ما، با نام برند تجاری خود اقدام به فروش در داخل ایران و یا در دیگر کشورها نمایند.
  2. شرکت های تجاری و بازرگانی که قصد فروش عمده و یا جزئی در داخل و یا دیگر کشورها دارند می توانند در بسته بندی پیش فرض شرکت ما و یا بسته بندی های مد نظر خودشان ( بنا به سفارش و بر اساس تیراژ) سفارش خود را دریافت کنند.
  3. بر اساس ظرفیت تامین شرکت ما، آماده همکاری با شرکت های صنعتی داخلی و خارجی که خود مصرف کننده و یا صادرکننده هستند، طبق یک قرارداد رسمی (سه ماهه/شش ماهه/ یک ساله/ سه ساله/ پنج ساله و …  ) هستیم.
  4. پس از تایید اولیه سفارش و مذاکرات مقدماتی برای نحوه همکاری صادرات ، جزئیات عقد قرارداد بطور رسمی برای شرکت مقابل ایمیل خواهد شد.
نحوه همکاری با شرکت الماس زعفران جهان
نحوه همکاری با شرکت الماس زعفران جهان
همکاری شخصی( مقطعی):
  1. از آنجایی که قیمت هر کیلو زعفران هر روز در حال تغییر است، شرایط تحویل و قیمت هر کیلو زعفران به روز و بر اساس همان مقطع زمانی خواهد بود.
  2. گواهینامه های موقت فقط برای صادرات همان کالا با داشتن تاریخ انقضاء صادراتی در اختیار شخص قرار خواهد گرفت.
  3. مدارک لازم برای صادرات موقت، همراه سفارش ارسال خواهد شد.
  4. قبل از تحویل سفارش اصلی، مقدار ۲۵۰ تا ۵۰۰ گرم  به عنوان نمونه برای شخص ارسال خواهد شد.
[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]همکاری با برند زعفران، الماس زعفران جهان چگونه است؟ [/box]
برند زعفران
برند زعفران

روش صادرات زعفران بصورت فله

شرکت الماس زعفران جهان از طریق شعب و نمایندگی های خود در کشورهای اروپایی و آسیایی می تواند در نقاط مختلف دنیا، سفارشتان را به شما تحویل دهد.
چنانچه شما دستور دهید، بر حسب تجربه صادراتی و آشنایی با سلیقه جوامع مختلف، نمونه زعفرانی را که در بازار مد نظر شما توزیع می کنیم را برایتان در ایران یا کشور مقصد تحویل می دهیم.
در صورتی که از طرف مجموعه ما برایتان به کشور مقصد ارسال شود با توجه به هزینه های تشریفات گمرکی، گمرک، بیمه گذارهای بین‌المللی، مالیات و….. هزینه‌ها با دلار و یورو محاسبه خواهد شد. [box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]( لطفا توجه داشته باشید فقط به دلیل اینکه در کشور مقصد پرداختی ها با دلار و یورو انجام می شود هزینه‌ها با دلار و یورو محاسبه خواهد شد)[/box]
روش صادرات زعفران
روش صادرات زعفران

قیمت خرید زعفران از کشاورز

با توجه به هزینه‌های تولید، فروش محصول با قیمت‌های پایین را برای کشاورز غیر اقتصادی و بدون توجیه می‌کند؛ چراکه در حال حاضر هزینه خرید یک ساعت آب ۷۰۰ هزار تومان است و اگر قیمت‌ها بیش از حد کاهش یابد، در سال‌های آتی تولید برای کشاورزان صرفه اقتصادی نخواهد داشت. آنچنان که به دلیل برخی جوسازی‌ها توسط دلالان برای کاهش کاذب قیمت‌ها در بازار، شاهد فروش پیاز زعفران توسط برخی کشاورزان بودیم. زیرا قیمت پیاز زعفران تقریبا معادل خود محصول زعفران بوده و به همین دلیل برخی کشاورزان پیاز خود را از زمین خارج کرده و اقدام به فروش آن کرده‌اند. [toggle title=”قیمت خرید زعفران از کشاورز” state=”close”] قیمت خرید زعفران از کشاورزان چقدر است؟[/toggle]
خرید زعفران از کشاورز
 قیمت خرید زعفران از کشاورز

آیا قیمت خرید زعفران در بازار امروز توجیهی دارد؟

در شرایط فعلی برخی تاجران و صادرکنندگان برای خرید ارزان قیمت از کشاورزان جوسازی می‌کنند، اما افت بیشتر قیمت زعفران توجیهی ندارد و این اقدامات راه به جایی نمی‌برد. این تولیدکننده عمده زعفران با بیان اینکه معاملات زعفران روال طبیعی خود را طی می‌کند، زعفران به عنوان محصولی صادراتی با نرخ دلار همبستگی دارد و از نوسانات ارزی تاثیر می‌پذیرد؛ اما نکته حائز اهمیت این است که هنوز قیمت این محصول با ارزش دلاری آن فاصله دارد. زیرا همزمان با رشد ۱۰ برابری ارز (یک هزار تومان به ۱۰ هزار تومان) طی سال‌های اخیر قیمت محصولی همچون پسته نیز به همین نسبت رشد کرده، اما قیمت زعفران نهایتا تا چهار برابر افزایش یافته است که باید به مرور به این نسبت نزدیک‌تر شود. زیرا هر گرم زعفران در اروپا به قیمت ۷ یورو معامله می‌شود و لازم به نظر می‌رسد به کمک سازوکار بورس در کشف قیمت‌ها و با حمایت‌های دولت، نرخ فروش زعفران ایرانی به قیمت‌های فروش آن در بازارهای صادراتی نزدیک‌تر شود.
قیمت خرید زعفران در بازار امروز
قیمت خرید زعفران در بازار امروز

سود محصول زعفران به جیب دلال

کشت زعفران و کشاورزان زعفران نیاز به حمایت جدی دارند. محصول زعفران را دلالان و واسطه‌ها با قیمت هر کیلو زعفران پایین خریداری می‌کنند. عملا سود مطلوبی عاید کشاورزان نمی‌شود و این سود به جیب دلال می رود. در این خصوص انتظار داریم زعفران کاران مورد حمایت قرار گیرند. فراکسیون زعفران هم که در مجلس تشکیل شده ظاهرا نمایشی است. البته قوانین بر خرید و قیمت گذاری زعفران و حتی حمایت برای خرید زعفران از کشاورزان بسیار کم است و در برخی موارد اصلا وجود ندارد. خب … از اوضاع و احوال زعفران و زعفران کاران کاملا مشخص است. شرکت الماس زعفران جهان در زمینه تولید و کشت زعفران فعالیت می‌کند و  همچنین فعالیت‌های مهمی در حوزه صادرات زعفران داشته است. چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید، همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط شوید ما به طور ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم  ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵
سود محصول زعفران
سود محصول زعفران
قیمت خرید زعفران فله از کشاورز چند است؟ قیمت خرید زعفران فله در بازار تهران و قیمت خرید زعفران فله در بازار مشهد چند است؟ قیمت خرید زعفران از کشاورزان در تربت حیدریه چند است؟ قیمت خرید زعفران از کشاورزان در قائنات چند است؟ قیمت خرید زعفران از کشاورزان در تربت جام چند است؟ قیمت خرید زعفران از کشاورزان در باخرز چند است؟
error: Content is protected !!