قیمت زعفران در تهران

قیمت زعفران در تهران

Rate this post

قیمت زعفران در تهران ثبات نسبی داشته است. در نمودار قیمت زعفران و در جدول پایین قیمت انواع زعفران را ملاحظه می‌کنید. در چند روز اخیر قیمت زعفران در بازار تهران و در بازار مشهد کمی کاهش داشته است. قیمت زعفران بصورت روزانه و لحظه ای در سایت ما بارگذاری می‌شود. قیمت خرید زعفران در بازار زعفران تهران متفاوت بوده است. در متن زیر دلیل نوسانات قیمت زعفران را بررسی خواهیم کرد.

قیمت زعفران در تهران

قیمت زعفران بصورت روزانه و لحظه ای

قیمت زعفران بهترین برندهای زعفران و بهترین مارک زعفران در بازار خرید و فروش زعفران به ترتیب زیر است: (قیمت زعفران بروز رسانی شد)

[toggle title=”قیمت روز زعفران سرگل در تیر ۱۳۹۸ ” state=”close”]قیمت زعفران سرگل معمولی ۱۳٫۳۲۰[/toggle]

[toggle title=”قیمت روز زعفران پوشال قلم دار در تیر ۱۳۹۸  ” state=”close”]قیمت زعفران پوشال قلم دار ۱۲٫۹۷۰[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران سرگل ممتاز در تیر ۱۳۹۸ ” state=”close”]قیمت زعفران سرگل ممتاز ۱۳٫۷۹۰ [/toggle]

[toggle title=”قیمت روز زعفران نگین در تیر ۱۳۹۸ ” state=”close”]قیمت زعفران نگین ۱۴٫۵۸۰[/toggle]

[toggle title=”قیمت روز زعفران پوشال در تیر ۱۳۹۸ ” state=”close”]زعفران پوشال صادراتی ۱۲٫۶۸۰[/toggle]

[toggle title=”قیمت روز زعفران سوپر نگین در تیر ۱۳۹۸ ” state=”close”]قیمت زعفران سوپر نگین ۱۴٫۹۹۰[/toggle]

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت زعفران در تهران چند است؟[/box]

قیمت روز زعفران

چند نکته مهم در مورد قیمت زعفران در تهران :

 1. با توجه به نوع – کیفیت و عیار برخی مواقع قیمت‌ها متفاوت می‌باشد.
 2. نوسانات قیمت ارز و دلار  هم بر قیمت زعفران تاثیرگذار می‌باشد. ( البته این نوسانات در داخل ایران بیشتر از کشورهای دیگر است)
 3. نوع بسته‌بندی در قیمت گذاری تاثیر دارد. ( بسته بندی‌های صادراتی از کیفیت بالایی برخوردار است)
 4. البته قیمت شرکت های عرضه کننده زعفران هم با هم متفاوت است. در بخش زیر بهترین برند های زعفران و بهترین مارک زعفران و روش قیمت گذاری زعفران را توضیح خواهیم داد.
 5. قیمت روز زعفران ارگانیک هر یک از نوع های زعفران، دو تا سه برابر متفاوت است.
 6. قیمت خرید زعفران صادراتی ارگانیک بین ۱۵ تا ۱۷ میلیون تومان است.

همانطور که می‌دانید لیست قیمت روز زعفران به عوامل متعددی بستگی دارد. در این بخش به چند نکته مهم اشاره کردیم. در قسمت‌ها بعدی حتما عوامل دیگر را بررسی خواهیم کرد. از اینکه در این سایت همراه ما هستید از شما متشکریم. در ادامه بهترین برندهای زعفران و ویژگی‌های آن را معرفی می‌کنیم

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم[/box]

قیمت خرید زعفران صادراتی

خرید زعفران صادراتی

در خرید و فروش های عمده زعفران باید به این نکته مهم توجه داشت:
اگر قصد خرید عمده زعفران را دارید، قبل از هر چیز بین ۲۰ تا ۵۰ گرم زعفران را به عنوان نمونه دریافت کنید تا از جنبه های مختلف عطر و طعم و رنگ و مهمتر از همه از نظر حجم مقایسه و برآورد کنید.

شرکت الماس زعفران جهان این امکان را فراهم کرده است که شما در هر کجا و در هر کشوری که باشید بخشی از سفارش را به عنوان نمونه برایتان ارسال کند.

اگر قصد خرید و یا صادرات زعفران را بصورت عمده دارید می توانید همین حالا با کارشناسان شرکت ما در ارتباط شوید. قیمت خرید زعفران قیمت زعفران بصورت روزانه و لحظه ای در سایت و کانال تلگرامی شرکت ما بارگذاری می‌شود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت خرید زعفران صادراتی در ایران[/box]

قیمت زعفران بصورت روزانه و لحظه ای

فروش زعفران صادراتی ایران

ایران به عنوان پایتخت تولید زعفران در جهان بیشترین میزان تولید را دارد. می‌توان گفت قطب خرید و فروش عمده زعفران صادراتی در مشهد و تهران است. زعفرانهای تولید شده در مناطق مختلف ایران، از جهت میزان عطر باهم تفاوت دارد. بهترین زعفران صادراتی ایران در خراسان جنوبی و در شهر های قائنات- تربت حیدریه_ تربت جام تولید میشود.

شرکت الماس زعفران جهان به عنوان یک تولید کننده و صادر کننده انواع زعفران صادراتی بخشی از تولیدات خود را در ایران و در قطب تولیدی زعفران ایران کشت می کند.

ما این موقعیت را فراهم کردیم تا شما زعفران را مستقیم دریافت و صادر کنید. صادرات زعفران بنا به درخواست شما یا از طریق مجموعه ما یا توسط شما انجام می شود.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]فروش زعفران صادراتی ایران[/box]

قیمت زعفران بصورت روزانه و لحظه ای

روش خرید و فروش زعفران

به دلیل گرانقدر بودن زعفران، بهترین روش خرید زعفران صادراتی را که با کمترین هزینه انجام می شود را به شما خواهیم گفت.

 1. حتما از شرکت یا فرد فروشنده بخواهید که نمونه زعفران را برایتان ارسال کند
 2. چون شما قصد خرید زعفران فله را دارید پس بهتر این هست که مقدار نمونه از ۲۰ گرم بیشتر و از ۵۰ گرم کمتر باشد.
 3. به دلیل اینکه علاوه به نوع زعفران، بتوانید کیفیت عطر و حجم زعفران را  از نزدیک ببینید.

شرکت الماس زعفران جهان یکی از بهترین برندهای زعفران و بهترین مارک زعفران بوده  که مدتها در عرصه تولید و صادرات زعفران فعال است این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید از طریق ارتباط با مشاوران شرکت ما پرسودترین و بهترین نوع زعفران ( با توجه به سابقه تقاضا در کشور مقصد) را انتخاب کنید وهم سفارشتان را از نزدیک مشاهده و لمس کنید. همین الان می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید. همچنین برای دریافت لیست قیمت زعفران بصورت روزانه و لحظه ای  با ما در تماس شوید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]روش خرید و فروش زعفران در شرکت الماس زعفران جهان[/box]

قیمت زعفران بصورت روزانه و لحظه ای

ویژگی زعفران افغانستان چیست؟

افغانستان که در پی سالهای متعدد کشت زعفران را در دستور کار خود قرار داده و در این حوزه در تلاش است که بهترین زعفران را برای بازارهای بین‌المللی تولید کند.

زعفران افغانستان از جنبه کیفیت دارای کیفیت کاملا ارگانیک است و طی سالهای اخیر با انتخاب از سوی سازمان سنجش کیفیت غذایی جهان، توانسته به بازارهای مختلف و مهم از جمله چین و کشورهای اروپایی و امریکایی راه پیدا کند.

بخشی از تولیدات شرکت الماس زعفران جهان در افغانستان و در شهر هرات کشت می شود. بنا به درخواست شما می توانیم از زعفران های زعفران افغانستان هم تقدیمتان کینم. شما عزیزان می‌توانید قیمت زعفران بصورت روزانه و لحظه ای در سایت شرکت الماس زعفران جهان ملاحظه بفرمایید.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]ویژگی زعفران افغانستان چیست؟[/box]

 قیمت خرید زعفران افغانستان

قیمت فروش هر کیلو زعفران ارگانیک در ایران چند است؟

لیست قیمت زعفران بسیار متغیر است. قیمت خرید زعفران و قیمت هر کیلو زعفران ارگانیک و قیمت فروش هر کیلو زعفران ارگانیک در سال ۹۸ بین ۰۰۰/۰۰۰/ ۱ میلیون  تا ۳/۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومان بیشتر از بهترین نوع زعفران غیر ارگانیک است.

توجه داشته باشید که زعفران انواع مختلفی دارد. بهترین نوع زعفران، زعفران نگین و زعفران سرگل و زعفران سوپر نگین هستند. زعفران گیاهی است که به عنوان ادویه طلایی از آن یاد می شود.

ارزش مادی آن همسان با طلا و ارزش دارویی آن بسیار است. قیمت انواع زعفران در ایران و قیمت خرید زعفران و لیست قیمت زعفران بصورت روزانه و لحظه ای در سایت شرکت اعلام می شود . در بین بیش از ۳۰۰ تن زعفران تولید شده در ایران، زعفرانهای کمی ارگانیک هستند.

محصولات ارگانیک صرفا برای صادرات استفاده می شود. شرط ورود گسترده محصول به بازارهای جهانی، ارگانیک بودن محصول است. البته که توزیع جزئی زعفران ارگانیک در ایران برای بسیاری از شرکتها صرفه اقتصادی هم ندارد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت فروش هر کیلو زعفران ارگانیک در ایران[/box]

قیمت فروش هر کیلو زعفران

قیمت فروش زعفران در بازار زعفران در تهران چند است؟

 قیمت فروش زعفران اصل در بازار مشهد و در بازار زعفران تهران در سال ۹۸ کمی با افزایش روبرو بوده است. ولی در خردادماه کاهش داشته است.

از آنجایی که قطب خرید و فروش زعفران صادراتی عمده در مشهد می باشد، بنابراین خرید و فروش زعفران در این استان می تواند قیمت زعفران را تعیین کند. پس به عبارتی می توان گفت نبض بازار خرید و فروش زعفران صادراتی عمده در ایران، مشهد می باشد. هر چند اگر نگاهی اجمالی به قیمت خرید زعفران و فروش زعفران بی اندازیم، می بینیم در مشهد هم قیمت‌های متفاوتی از زعفران وجود دارد. قیمت زعفران بصورت روزانه و لحظه ای در کانال تلگرامی و سایت ما ملاحظه بفرمایید.

برند زعفران متفاوتی در مشهد و ایران وجود دارد که محصولات و خدمات خوبی ارایه می‌کنند. یکی از بهترین برند های زعفران و بهترین مارک زعفران در ایران، برند زعفران شرکت الماس زعفران جهان می‌باشد.

از آنجایی که زعفران گیاه ارزشمند و گرانبهایی است، برخی افراد خواستار قیمت ارزان و کمتری برای پرداخت آن هستند. در واقع به دنبال یک لیست قیمت انواع زعفران ارزان می‌گردند. مهمترین و پنهان‌ترین تقلب در خرید و فروش زعفران صادراتی عمده، مخلوط کردن دو نوع از زعفران است. ( مخلوط کردن زعفران درجه یک با زعفران درجه های پایین تر). در این صورت است که زعفران را به اسم زعفران صادراتی و خالص با قیمت پایین تر عرضه می کنند

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت فروش زعفران در بازار زعفران در تهران چند است؟[/box]

قیمت فروش زعفران در بازار زعفران

بهترین مارک زعفران کدام است؟

وقتی محصولی برند میشود، ناخودآگاه بیشتر می‌فروشند. در بحث فروش زعفران و همچنین صادرات زعفران هم برندهای زعفران رقابت می‌کنند. از آنجایی که مارک‌های زعفران متفاوت است ما از نام برند آنها خودداری می‌کنیم.

بهترین مارک زعفران در ایران کدام است؟ جواب مشخص این سوال این است که در هر شهر نام یک برند زعفران به چشم می‌خورد.

مثلا اکثر شهرهای اهواز یک برند زعفران شناخته شده تر است.

البته مارک های زعفران بسیار زیار است ولی از آنجایی که هر شرکت در یک حوزه و در یک منطقه فعالیت خودش را معطوف کرده، بنابراین فقط همان شهر و منطقه این نوع زعفران و این مارک زعفران را می‌شناسند.

همانطور که از کلمه آخر نام شرکت الماس زعفران جهان مشخص است، فعالیتهای این شرکت معطوف به یک منطقه نیست.

فروش و صادرات زعفران و محصولات شرکت الماس زعفران جهان در تمام ایران و اکثر کشورهای دنیا انجام می‌شود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]ما معتقدیم بهترین برندهای زعفران و بهترین مارک زعفران فقط با نوع خدمات و کیفیت محصول شناخته می‌شود[/box]

قیمت زعفران بصورت روزانه

تفاوت قیمت زعفران در برندهای زعفران چیست؟

زعفران گرانترین ادویه در جهان است. درحالی که کشورهای مختلفی مثل افغانستان، مراکش و… زعفران کشت می کنند، پایتخت کشت زعفران در ایران است. این محصول در ایران قیمت مشخصی دارد اما باز هم با این وجود شاهد قیمت های مختلفی در بازار هستیم.
در حوزه صادرات زعفران عوامل مختلفی در تعیین قیمت زعفران موثر هستند، مثل:

 1. کیفیت زعفران
 2. نوع زعفران
 3. گواهی های گمرکی ارائه شده توسط شرکت ها
 4. مقدار سفارش
 5. آنالیزهای انجام شده بر روی زعفران
 6.  برند زعفران و مارک های زعفران
 7. و…

شرکت الماس زعفران جهان در حوزه تولید و صادرات زعفران فعالیت می کند، اگر شما هم قصد خرید زعفران صادراتی را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]تفاوت قیمت زعفران در برندهای زعفران چیست؟[/box]

قیمت زعفران بصورت روزانه

بهترین روش صادرات زعفران کدام است؟

صادرات زعفران با وسایل نقلیه مختلفی انجام می شود. البته برای هر کشور روش خاصی از صادرات انجام می شود. صادرات زعفران از راه های زمینی، برخی هوایی و برخی دیگر از راه دریایی انجام می شود. تشخیص و انتخاب هر یک از این را های ارسالی وابسته به برخی شرایط تا مقصد می باشد. در ادامه  بهترین روش صادرات زعفران و جزئیات بیشتر را بررسی خواهیم کرد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]بهترین روش صادرات زعفران کدام است؟[/box]

قیمت زعفران

روش صادرات زعفران در شرکت الماس زعفران جهان

به دلیل شرایط خاص ایران و تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد، صادرات محصولات ایران کمی سخت انجام می‌شود.

روش اول روش صادرات زعفران این است که محصولات ایرانی و زعفران به طور مستقیم به کشورهایی مقصد صادر می‌شود.

محصولات و زعفران عمدتا از طرق هوایی ارسال می‌شود.

روش صادرات زعفران در شرکت ما از طرق شرکت در کشور هلند و نمایندگان فعال ما در ترکیه و افغانستان و … انجام می‌شود.

زعفران از ایران به نمایندگان ما در ترکیه – افغانستان و … ارسال و از آنجا برای دیگر مقاصد صادر می‌شود.

روش دیگر این صادرات زعفران این است که از کشور افغانستان و مراکش و ترکیه و اسپانیا زعفران را به مقاصد و کشورهای مختلف صادر می‌کنیم.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]چنانچه قصد خرید زعفران و تجارت زعفران را دارید، همین الان با کارشناسان ما در ارتباط شوید. [/box]

قیمت زعفران

منبع : سایت الماس زعفران جهان

قیمت زعفران در تهران چند است؟ قیمت زعفران بصورت روزانه و لحظه ای و قیمت خرید زعفران

error: Content is protected !!