قیمت زعفران صادراتی فله در بازار زعفران

خرید زعفران صادراتی فله

Rate this post

خرید زعفران صادراتی فله در سال ۹۸ و قیمت زعفران صادراتی. در اوایل سال قیمت انواع زعفران یک ثبات نسبی داشته است. ولی باز هم قیمت زعفران در بازار زعفران متفاوت است. در متن زیر به دلایل تفاوت قیمت زعفران می پردازیم . اما به طور کلی قیمت هر کیلو زعفران نگین در بازار زعفران بین ۱۱٫۵۰۰٫۰۰۰  تا ۱۲ میلیون ۳۰۰ بوده است. چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید، می توانید همین با نمایندگان و مدیران فروش شرکت در ارتباط شوید.

خرید زعفران صادراتی فله در سال 98

قیمت انواع زعفران در بازار تهران

نرخ و قیمت انواع زعفران عمده در بازار تهران تفاوت چندانی با بازار مشهد ندارد. به دلیل  اهمیت پایتخت و بازار پر رونق و میلیونی آن، بیشتر تولید کنندگان زعفران، تولیدات خود را در مشهد انجام می دهند اما در تهران هم حضور دارند. چنانچه قصد تجارت و صادرات زعفران را دارید، با کارشناسان  شرکت ما در ارتباط شوید. شرکت الماس زعفران جهان ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی درجه یک و توزیع کننده بهترین زعفران ارگانیک می باشد.

شرکت الماس زعفران جهان در تهران به عنوان یک مرکز خرید و فروش انواع زعفران فعالیت می کند. یکی از خدمات این مرکز فروش زعفران فله این است که تمام نوع های زعفران صادراتی را به شما معرفی میکند.

قیمت خرید زعفران صادراتی فله در سال 98

چند نکته مهم در مورد قیمت زعفران :

 1. با توجه به نوع – کیفیت و عیار برخی مواقع قیمتها متفاوت می باشد.
 2. نوسانات قیمت ارز و دلار  هم بر قیمت زعفران تاثیرگذار می باشد.
 3. نوع بسته بندی در قیمت گذاری تاثیر دارد.
 4. البته قیمت شرکت های عرضه کننده زعفران هم با هم متفاوت است.
 5. داشتن گواهی نامه های بهداشت و سلامت بر قیمت زعفران موثر است
 6. خرید و فروش شرایطی نیز قیمت ها را کمی تغییر می دهد. خرید مدت دار.
 7. مقدار معامله زعفران – یعنی مقدار زعفران مورد معامله در قیمت گذاری زعفران موثر است. یک کیلو زعفران یک قیمت دارد. ۱۰۰ کیلو یک قیمت دارد.

قیمت روز زعفران فله و قیمت خرید زعفران

خرید و فروش زعفران عمده چگونه است؟

همانطور که اشاره شد، بیشترین میزان خرید و فروش زعفران صادراتی در بازارهای مشهد و تهران انجام می شود. با توجه به نوع تقاضا، فروش زعفران ارگانیک بصورت جزئی و عمده است. در این بازار برخی شرکت ها و افراد فروش جزئی ( بسته بندی های کمتر از ۲۰ گرم ) انجام می دهند و برخی دیگر بصورت فله معامله می کنند.

 • در خرید زعفران فله و صادرات زعفران درجه یک خیلی مهم است که قبل از ثبت سفارش نهایی، مخاطب نمونه زعفران را از نزدیک ببیند و با کیفیت و عطر و رنگ آن آشنا شود و در صورت تایید  ثبت سفارش نهایی را انجام دهد.

بهترین قیمت زعفران صادراتی

اگر شما هم قصد خرید زعفران فله و صادرات زعفران را دارید حتما قیمت های مختلفی را در بازارها دیدید. قیمتهای زعفران با توجه به نوع های مختلف زعفران ( نگین _سرگل _ پوشال_سوپر نگین و…) متفاوت است.

شرکت الماس زعفران جهان تولید کننده و صادرکننده انواع زعفران ارگانیک و درجه یک می باشد. اگر شما هم قصد خرید و صادرات زعفران را دارید می توانید همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط شوید و مشاوره های رایگان را برای انتخاب پرسودترین زعفران ( با توجه به کشور مقصدتان ) دریافت کنید.

قیمت یک کیلو زعفران خشک در سال 98

قیمت زعفران صادراتی فله

اولین نکته قابل توجه بعد از ارتباط با مجموعه شرکت های الماس زعفران جهان، تنوع قیمت ها در این شرکت است. قیمت زعفران صادراتی فله از ۹- ۱۰ هزار تومان شروع و تا ۱۵-۱۶ هزار تومان متغیر است. بهترین زعفران های صادراتی، زعفرانهای سوپر نگین، نگین، سرگل و پوشال هستند. قیمت هر یک از انواع زعفران متفاوت است.

لطفا توجه داشته باشید این قیمتها برای خرید و تحویل در داخل ایران است.
قیمتهای خرید و تحویل در کشور مقصد با توجه به روند صادرات متفاوت است.

قیمت فروش عمده زعفران صادراتی

فروش و صادرات انواع زعفران عمده

تحویل سفارش در شرکت ما به روش های انجام می شود:

 1. بنا به دستور شما سفارشتان را در ایران و یا در کشور مقصد تحویل خواهیم داد.
 2. و یا میتوانید از طریق مراجعه و ارتباط با نمایندگی ما در دیگر کشورها، بصورت کاملا مستقیم زعفران مورد مد نظرتان را تحویل بگیرید.
 3. ارسال سفارش از طریق پست
 4. ارسال محصول از طریق شرکت های بازرگانی
 5. ارسال محصول از طریق شرکت های باربری
 6.  و  از دیگر طرق…

خرید و فروش زعفران صادراتی فله در سال 98

ارسال سریع محصول به کشور مقصد

آخرین گام در صادرات زعفران بعد از ارسال نمونه و ثبت سفارش نهایی، ارسال است. ارسال محصول زعفران عمده صادراتی توسط بخش بازرگانی شرکت الماس زعفران جهان به چند صورت انجام می شود.

 • ارسال از طریق اداره پست . در داخل و خارج ایران
 • ارسال از طریق شرکت های باربری و ترانسفری
 • ارسال هوایی توسط شرکت های باربری هوایی

البته اگر شما دستور و پیشنهاد دیگری برای ارسال زعفران داشته باشید هم ما استقبال می کنیم و می توانیم سفارشات شما در هر جای دنیا با هر روشی که شما بفرمایید تقدیم شما کنیم.

قیمت خرید زعفران فله صادراتی

error: Content is protected !!