فروش بدون واسطه زعفران خشک

Rate this post

زعفران باعث معطر شدن و خوش‌طعم شدن چای می‌شود، و به دلیل محبوب بودن این چاشنی بین مردم فروش زعفران خشک با رونق فراوانی همراه بوده. همچنین از زعفران می‌توان در پخت‌وپز انواع غذاهای گوناگون استفاده کرد. خواص دارویی سرشاری که زعفران دارد باعث شهرت آن در سرتاسر دنیا شده، در کشور ما نیز فروش زعفران بدون واسطه  رایج بوده.

فروش بدون واسطه زعفران خشک

تأثیر زعفران بر عملکرد بهینه سلولی

تأثیر زعفران بر عملکرد بهینه سلولی یکی از خواص بی‌نظیر زعفران، ضد سرطان بودن آن است که شامل جلوگیری از سرطان‌های:

• تخمدان

• پروستات

• پانکراس

• پوست

• روده بزرگ

• کبد

• ریه

• سینه

می‌شود، این محصول به‌صورت گسترده توسط افراد در معرض خطر ابتلا به سرطان یا بیماران سرطانی در سال‌های اخیر مورداستفاده قرار گرفته است. رادیکال‌های آزاد به دی‌ان‌ای داخل سلول‌های بدن آسیب می‌رسانند که باعث جهش DNA سلول‌ها شده و نتیجه آن رشد بیش از حد سلول‌ها و ایجاد سرطان می‌شوند. اما ترکیبات فرار و خواص آنتی‌ اکسیدان‌های طبیعی زعفران باعث خنثی شدن رادیکال‌های آزاد می‌شوند.

زعفران به دلیل خنثی کردن آنتی اکسیدان‌ها باعث آرام‌بخشی و از بین‌ بردن استرس و اضطراب‌های محیطی نیز می‌شود. از دیگر فواید می‌توان به طبع گرم و زنده زعفران اشاره کرد که باعث تنظیم مکانیسم‌های عصبی و بهبود عملکرد اعصاب می‌شود.

بیماری تباهی لکه زرد در پیری به علت پیر شدن و از بین‌ رفتن سلول‌های بخشی از چشم به نام ماکولا باعث نابینایی می‌شود، کروچتینگ و کروسین موجود در زعفران از آسیب به سلول‌ها جلوگیری کرده و نابودی سلول‌های بخش موردنظر را به تأخیر می‌اندازند که منجر به پیشگیری از کوری در کهن‌سالی می‌شود.

از دیگر مواد مغذی زعفران که عملکرد مثبتی بر روی سلول‌های بدن دارند می‌توان به پتاسیم و منیزیم نام برد، این دو ماده باعث تحریک کردن سلول‌ها و رشد بیش از پیش آنها می‌شود. پروتئین‌های موجود در زعفران نیز به تأمین انرژی بدن، عضله سازی و ترمیم سلول‌های بدن کمک فراوانی می‌کنند.

مراکز فروش زعفران بدون واسطه

زعفران بدون واسطه ایران بزرگ‌ترین تولیدکننده و صادرکننده زعفران است، به همین دلیل مراکز سفارش زعفران بدون واسطه بوده و کالا را مستقیماً از کشاورز به دست مشتری می‌رسانند، در نتیجه قیمت نهایی زعفران ارزان تمام خواهد شد.

زعفران صادراتی عمده، یکدست بوده که سبب کیفیت بالا در تمام حجم آن می‌شود، و همچنین زمان کم حمل‌ونقل تازه رسیدن به مقصد را تضمین می‌کند. از دیگر مزایای آن می‌توان به دخالت انسانی کمتر و در نتیجه محصولی بهداشتی تر اشاره کرد. خرید و فروش بالای زعفران صادراتی مشهد باعث افزایش رقابت و بالارفتن کیفیت آن در سال‌های اخیر گردیده.

از دیگر فواید خرید زعفران بدون واسطه اطمینان از تقلبی نبودن محصول است، به‌طوری‌که باعث اطمینان خاطر مشتری از خرید جنس اصل می‌شود، همچنین کشاورز در این حالت با وجود قیمت کمتری که به دست مشتری می‌رسد سود بیشتری عایدش می‌شود که تولید محصول بهتر را در آینده به دنبال خواهد داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!