واحد اعطای نمایندگی و عاملیت فروش زعفران شرکت الماس زعفران جهان

قیمت فروش زعفران در مشهد

Rate this post
قیمت فروش زعفران در مشهد چند است؟ قیمت فروش گل زعفران و قیمت خرید زعفران از کشاورز با توجه به فصل برداشت زعفران؛ قیمت خرید زعفران به صورت توافقی و قیمت فروش گل زعفران و قیمت خرید زعفران از کشاورز  چند است؟ در حوزه فروش و صادرات زعفران، همیشه منظور از بهترین زعفران، زعفران سوپر نگین نیست! در ادامه قیمت فروش زعفران درجه یک در بازار مشهد و همینطور راه های خرید زعفران بدون واسطه  را به شما خواهیم گفت. همچنین متداول ترین روش خرید و فروش بهترین زعفران صادراتی در بازار عمده فروشان زعفران مشهد را بررسی خواهیم کرد. فروش بهترین زعفران مشهد

قیمت خرید زعفران از کشاورز چند است؟

رئیس اداره تعاون روستایی تربت حیدریه از آغاز خرید حمایتی زعفران توسط این تعاونی خبر داد نسرین شیبانی در ارتباط با خرید حمایتی زعفران توسط اتحادیه تعاون روستایی گفت: برای جلوگیری از کاهش و نوسانات قیمت زعفران که موجب ایراد خسارت به کشاورزان می گردد، سرانجام سازمان برنامه و بودجه کشور با پیشنهاد وزیر جهاد کشاورزی برای ورود حداقلی به بازار زعفران موافقت نمود. بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، خرید زعفران در ۴ گرید به شرح ذیل و پس از آزمایش از کشاورز خریداری می شود: قیمت فروش زعفران در مشهد چند است؟ فروش گل زعفران و قیمت خرید زعفران از کشاورز چند است؟ در فصل برداشت زعفران قیمت خرید و فروش زعفران در بازار زعفران بسیار متفاوت بوده است. قیمت خرید زعفران از کشاورز

آغاز خرید حمایتی زعفران توسط تعاونی

۱ – پوشال معمولی: هر کیلو گرم : ۸٫۲۰۰٫۰۰۰ میلیون ۲ – زعفران پوشال مرغوب: هر کیلوگرم : ۹٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان ۳ – شبه نگین: هر کیلوگرم ۹٫۵۰۰٫۰۰۰ میلیون ۴ – زعفران نگین: هر کیلوگرم ۱۰٫۵۰۰٫۰۰۰ قیمت خرید زعفران در بازار مشهد

از هر کیلو گل زعفران چقدر زعفران به دست می آید؟

با آغاز فصل برداشت زعفران بسیاری از افراد که قصد خرید گل زعفران را دارند می خواهند بدانند که از یک کیلو گل چقدر زعفران به دست می آید؟ قیمت فروش گل زعفران چند است؟ در ادامه به این موضوع می پردازیم بسته به کیفیت گل زعفران و عیار آن مقدار زعفرانی که از هر کیلو گل به دست می آید متفاوت است. به طور میانگین حدود ۱۲ تا ۱۳ گرم زعفران از هر کیلو گل به دست می آید. قیمت فروش گل زعفران در اوایل فصل برداشت ۷۰ تا ۸۰ هزار تومان بود ولی چند روز قبل تا ۲۰ هزار تومان هم کاهش داشت و البته قیمت خرید زعفران از کشاورز  مرتب در حال نوسان است. قیمت انواع زعفران

ویژگی بهترین زعفران صادراتی

قبل از اینکه به موضوع قیمت فروش بهترین زعفران در بازار زعفران بپردازیم، بهتر هست در مورد موضوعی شفاف سازی کنیم.و آن هم این هست که: منظور از بهترین زعفران صادراتی چیست؟ برای مثال: در داخل ایران بهترین نوع زعفران صادراتی را زعفران نوع سوپر نگین می شناسند. اما برای فعالان اقتصادی که می خواهند در حوزه صادرات زعفران و بازاریابی خارجی فعالیت کنند هم این نوع زعفران می تواند بهترین نوع و سود آور ترین نوع باشد؟ متاسفانه باید بگوییم خیــر!!! [box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]یکی از مهمترین دلایل عدم موفقیت افرادی که در حوزه جذب مشتری خارجی موفق نمی شوند همین است.[/box] فروش زعفران عمده در بازار عمده فروشان زعفران

مجموعه الماس زعفران جهان در کنار شماست

 1. مجموعه ما تحت لیسانس Saffron King Business هلند می باشد و بر اساس سالها فعالیت در بازار های گوناگون می توانیم تجربه صادراتی  را در اختیار شما بگذاریم. بدین گونه که:
 2. ما همان نوع زعفران را که مناسب با بازار مد نظر شماست تقدیمتان می کنیم
 3. نوع های زعفران مشخص است اما هرکدام از این نوع ها ۴ درجه کیفی دارد. ما با همان درجه کیفی که برای بازار مد نظر شما تولید و صادر می کنیم، تقدیمتان خواهیم کرد.
 4. ما این موقعیت را برای شما ایجاد کردیم که می توانید در هر نقطه از ایران یا خارج از ایران زعفران را تحویل بگیرید.
 5. پس از ثبت سفارش و ارسال محصول، کارشناسان ما در کنار شما هستند تا شما راحت تر بتوانید از فروش بهترین زعفران نتیجه بگیرید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]چنانچه قصد خرید زعفران عمده با کیفیت صادراتی را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵[/box]

بهترین زعفران صادراتی

قیمت فروش زعفران  در بازار  چند است؟

قیمت فروش زعفران هر کیلو زعفران در بازار زعفران چند است؟ قیمت خرید و فروش زعفران در بازار زعفران بصورت روزانه است در همین سایت بارگذاری می شود اما قیمت فروش زعفران فله در بازار عمده فروشی زعفران امروز چند است؟ [box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]ما در حوزه خرید و فروش زعفران عمده فعالیت می کنیم  [/box] در ادامه قیمت فروش زعفران صادراتی گرید ۱ در وزن های بین ۱ تا ۱۰ کیلو را می توانید مشاهده کنید. [toggle title=”قیمت روز زعفران سرگل در آبان ۱۳۹۸ ” state=”close”]قیمت امروز زعفران سرگل معمولی ۱۱٫۳۹۰[/toggle] [toggle title=”قیمت زعفران پوشال قلم دار در آبان ۱۳۹۸  ” state=”close”]قیمت روز زعفران صادراتی پوشال قلم دار ۱۰٫۹۷۰[/toggle] [toggle title=”قیمت روز زعفران نگین در مهر ۱۳۹۸ ” state=”close”]قیمت زعفران نگین ۱۱٫۷۹۰[/toggle] [toggle title=”قیمت روز زعفران سوپر نگین در مهر ۱۳۹۸ ” state=”close”]قیمت زعفران سوپر نگین ۱۲٫۲۱۰[/toggle] در ادامه قیمت زعفران فله در بازار در وزن های ۱۰ تا ۲۵ کیلو و ۲۵ تا ۵۰ کیلوگرم و ۵۰ تا ۱۰۰ کیلو را به تناسب نوع زعفران می توانید مشاهده کنید.

برای دریافت لیست قیمت خرید فله زعفرانّ صادراتی در وزن های بالا لیک کنید

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”قیمت فروش بهترین زعفران مشهد در بازار عمده فروشی زعفران” width=””]قیمت زعفران فله در بازار عمده فروشان زعفران چند است؟[/box]

قیمت زعفران درجه یک در بازار مشهد

روش خرید و فروش زعفران در بازار عمده فروشان

فروش کیلویی زعفران صادراتی در مجموعه الماس زعفران جهان به روش های زیر انجام می شود:
 1. چنانچه با نوع های مختلف و گرید های کیفیتی آن آشنایی نداشته باشید می توانیم بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ گرم نمونه برایتان ارسال کنیم و بعد از بررسی و تایید شما، سفارش اصلی را ارسال خواهیم کرد.
 2. همان زعفرانی را که در کشور و بازار مد نظر شما عرضه می کنیم را تقدیمتان خواهیم کرد.
 3. سفارش را بر اساس دستور شما در ایران و یا در کشور مقصدتان تحویل خواهیم داد.
 4. تمام گواهینامه های بهداشتی و استانداردهای سفارش شما همراه سفارش اصلی برایتان ارسال خواهد شد.
 5. اگر سازمان بازرسی بین المللی خاصی مد نظرتان باشد تمام آنالیزهای زعفران از همان مرکز تهیه و همراه سفارش اصلی برایتان ارسال خواهد شد.

 چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵

قیمت فروش زعفران در بازار عمده فروشان 

خرید زعفران صادراتی فله بی واسطه

همکاری شرکتی(قراردادی):

 1. ما در حوزه فروشهای عمده فعالیت داریم و این امکان برای تمام شرکت‌ها مسیر است که بعد از دریافت زعفران و گواهی های بین‌المللی لازم از طرف ما، با نام برند تجاری خود اقدام به فروش در داخل ایران و یا در دیگر کشورها نمایند.
 2. شرکت های تجاری و بازرگانی که قصد فروش عمده و یا جزئی در داخل و یا دیگر کشورها دارند می توانند در بسته بندی پیش فرض شرکت ما و یا بسته بندی های مد نظر خودشان ( بنا به سفارش و بر اساس تیراژ) سفارش خود را دریافت کنند.
 3. بر اساس ظرفیت تامین شرکت ما، آماده همکاری با شرکت های صنعتی داخلی و خارجی که خود مصرف کننده و یا صادرکننده هستند، طبق یک قرارداد رسمی (سه ماهه/شش ماهه/ یک ساله/ سه ساله/ پنج ساله و …  ) هستیم.
 4. پس از تایید اولیه سفارش و مذاکرات مقدماتی برای نحوه همکاری صادرات ، جزئیات عقد قرارداد بطور رسمی برای شرکت مقابل ایمیل خواهد شد.
قیمت هر کیلو زعفران در بازار زعفران همکاری شخصی( مقطعی):
 1. از آنجایی که قیمت بهترین زعفران مشهد در حال تغییر است، شرایط تحویل و قیمت فروش زعفران به روز و بر اساس همان مقطع زمانی خواهد بود.
 2. گواهینامه های موقت فقط برای صادرات همان کالا با داشتن تاریخ انقضاء صادراتی در اختیار شخص قرار خواهد گرفت.
 3. مدارک لازم برای صادرات موقت، همراه سفارش ارسال خواهد شد.
 4. قبل از تحویل سفارش اصلی، مقدار ۲۵۰ تا ۵۰۰ گرم  به عنوان نمونه برای شخص ارسال خواهد شد.
[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]همکاری با برند زعفران، الماس زعفران جهان قیمت هر کیلو زعفران در بازار جهانی
منبع : شرکت الماس زعفران جهان Saffron King Business قیمت فروش زعفران در مشهد چند است؟ قیمت فروش گل زعفران و قیمت خرید زعفران از کشاورز چند است؟
error: Content is protected !!