قیمت روز زعفران نگین درجه یک

Rate this post

زعفران يكي از مهم ترين و باارزش ترين ادويه ها در كل جهان به شمار مي رود. رنگ زيباي زعفران و طعم و عطر بي نظير ان باعث مورد توجه قرار گرفتن اين ادويه ارزشمند مي شود. اين ادويه باارزش بسيار كمياب و مفيد است. زعفران نگین درجه یک، از بهترين نوع زعفران ايراني است كه در بازار وجود دارد. قیمت روز زعفران نگین نسبت به كيفيت و محصولات مشابه ، بسيار مناسب است.

قیمت روز زعفران نگین درجه یک

بررسی مواد معدنی موجود در زعفران

بررسی مواد معدنی موجود در زعفران

سال هاي زيادي است كه زعفران به عنوان يك ادويه مهم و ارزشمند شناخته شده است. ايرانيان اهميت زيادي به اين ادويه مهم مي دهند و در بسياري از غذاهاي خود از از رنگ بي نظير و عطر و طعم عالي زعفران بهره مي گيرد.

زعفران علاوه بر رنگ و عطري عالي، فوائد بسياري دارد و بسيار برخلق و خو تاثير مي گذارد و باعث خوش خلقي و خوش اخلاقي و آرامش اعصاب مي گردد. شربت زعفران نيز بسيار خوشمزه و معطر است. زعفران ، باعث شفافيت پوست و زيبايي رنگ و رو مي شود.

با شناخت زعفران و خواص بي نظير ان صادرات اين گياه رونق زيادي پيدا كرد و به علت كمياب بودن ان ، قيمت نسبتا بالايي دارد. بيشترين استفاده از زعفران در ايران در موارد خوراكي است و از رنگ زيباي ان براي خوش رنگ كردن غذا ها و عطر ان براي معطر كردن استفاده مي كنند.

زعفران در غذاهاي ايراني بسيار پركاربرد است و رنگي كردن برنج با اين ادويه خوش عطر و عالي بسيار پرطرفدار است.از سال هاي بسيار قديم دور خواص بي نظير درماني زعفران نيز مهم و شناخته شده است.

شايد باورتان نشود اما دراصل زعفران ، از كلاله هاي گل زعفران برداشت مي شود و اين گياه باارزش فوائد بسياري دارد .با مصرف اين ادويه مي توانيد تمامي مواد معدني مورد نياز بدنتان را تامين كنيد.

زعفران داراي پتاسیم ، منیزیم، کلسیم، سدیم و فسفر می باشد و منبع غني از مواد معدني مفيد و ارزشمند است.

صادرکننده زعفران و قیمت روز زعفران نگین

صادرکننده زعفران درجه یک عمده

زعفران يك ادويه باارزش و كمياب و صادراتي است و معمولا قيمت ان براي صادرات با دلار محاسبه مي گردد.

اسپانيا بزرگترين وارد كننده زعفران درجه يك ايراني است و يكي از بزرگترين خريداري زعفران مرغوب ايران است. اسپانيا، زعفران ايراني را به صورت فله و عمده خريداري مي كند و سپس در كشور خود با نام خود بسته بندي كرده و به بازار هاي جهاني عرضه مي نمايد و قيمت بيشتري نسبت به زعفران ايران دارد.

در بسياري از كشور ها، بيشترين استفاده از زعفران، خوراكي نيست و بيشتر در صنعت داروسازي و درمان از ان استفاده مي كنند.

از مهم ترين برند هاي زعفران ، زعفران نگين است. قیمت روز زعفران نگین با كيفيت بالا و بسته بندي عالي ، بسيار مناسب و مقرون به صرفه است.

ايران به عنوان بزرگترين صادرکننده زعفران به شمار مي رود زیرا كيفيت زعفران ايراني زبانزد خاص و عام است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!