خرید زعفران اعلا

قیمت خرید زعفران خشک

Rate this post

قیمت خرید زعفران خشک در بازار زعفران  در سال ۹۸ چند است؟ ابتدا بپردازیم به روش خشک کردن زعفران. خشک کردن زعفران به روش سنتی یا همان گرم خانه ای و خشک کردن زعفران با دستگاه خشک کن زعفران کمی متفاوت است و در کیفیت زعفران تاثیر گذار است. هر چقدر زعفران مرغوب تر باشد، قیمت زعفران در بازار گرانتر می شود. قیمت خرید زعفران نگین بین ۱۱ تا ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان بوده است.

قیمت زعفران

قیمت هر کیلو زعفران خشک در بازار تهران

در بازار خرید و فروش زعفران، اغلب زعفرانهای خشک معامله می شود. در خصوص قیمت هر کیلو زعفران خشک در بازار باید بگویم که هر شرکت و هر شخص و هر تامین کننده ای یک قیمت میدهد. این یکی از انتقاد های مهم ما بر عدم نظارت قیمت زعفران در بازار بوده است. به هر حال میپردازیم به برخی قیمت ها. در بازار تهران  قیمت انواع زعفران خشک ( سوپر_ نگین_ سرگل_ پوشال و..) از گرمی ۸-۹ هزار تومان تا ۱۵_۱۶ هزار تومان بوده است. البته قیمت زعفران به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از عوامل موثر در قیمت گذاری زعفران، کیفیت و عیار زعفران است.

شرکت الماس زعفران ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی می باشد.

بازار خرید زعفران عمده در ایران

انتخاب بهترین زعفران صادراتی

برای خرید انواع زعفران صادراتی و قیمت انواع زعفران با کارشناسان شرکت ما در ارتباط شوید تا مشاوره های رایگان را در اختیار شما قرار دهیم. طبق اصول و قوانین داخلی شرکت الماس زعفران جهان، یکی از خدمات ما به مراجعه کنندگان محترم این است که مشاوره  رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. گزینه های انتخابی را برایتان ارسال کنیم تا شما راحت و بهتر بتوانید نوع زعفران – مقدار زعفران و … را انتخاب کنید. در نهایت ثبت سفارش خود را انجام دهید.

  1. بخشی از این مشاوره های رایگان برای انتخاب بهترین نوع زعفران با توجه به کاربرد و کشور مقصد شما است.
  2. بخش دیگری از مشاوره های رایگان برای سریعتر به مقصد رسیدن سفارش شما است.
  3. انتخاب زعفران مناسب با قیمت مناسب در بازار داخل و خارج ایران
  4. روش صادرات زعفران به کشورهای مختلف دنیا
  5. نحوه همکاری علاقمندان و فعالان اقتصادی با شرکت الماس زعفران جهان

قیمت خرید زعفران خشک صادراتی

بهترین روش خرید زعفران

منظور از بهترین روش خرید زعفران این است که شما محصول را از نزدیک ببینید و بعد اقدام به خرید و ثبت سفارش کنید. ما این امکان را فراهم کرده که مقداری از سفارش زعفران را به عنوان نمونه ( Sampel ) به تمام مشتریان ارجمند به کشورهای مختلف دنیا ارسال و مطابق نمونه سفارش شما را تقدیمتان کنیم. این نمونه از ۵ گرم تا ۲۰ و یا ۵۰ گرم می باشد. اگر مشتریان گرامی سفارش خاصی مدنظر داشته باشند، به طبع همان نمونه محصول برایشان ارسال خواهد شد. در غیر این صورت از تمام نمونه زعفران های موجود در شرکت ( زعفران صادراتی – زعفران سرگل – زعفران سوپر نگین – زعفران نگین و … ) برای متقاضیان گرامی ارسال خواهد شد.

قیمت زعفران خشک

روش خشک کردن زعفران چگونه در کیفیت تاثیر می گذارد؟

همان طور که در قسمت قبلی اشاره کردیم روش خشک کردن زعفران به دو صورت انجام میشود. که خود تعیین کننده کیفیت و ارزش نهایی زعفران است. عطر خاص زعفران در هنگام خشک کردن در اثر هیدرولیز شدن ترکیبات پیکر و کروسین و آزاد کردن سافرانال تولید می شود. در حال حاضر فقط به روش های خشک کردن اشاره میکنیم . و در مطالب آینده حتما این دو روش را به صورت تخصصی و علمی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

  1. روش سنتی یا همان گرم خانه ای
  2. روش صنعتی که با دستگاه خشک کن زعفران انجام میشود.

برای اینکه در طولانی مدت کیفیت زعفران حفظ شود باید آن را خشک کنیم. به همین دلیل است که افراد بیشتر زعفران خشک شده را تقاضا می کنند. چون کیفیت آن بهتر است. این کیفیت جنبه های مختلفی مثل ظاهری و عطر و طعم را دارد

قیمت زعفران خشک

خشک کردن زعفران به روش سنتی با گرم خانه ای

در روش گرم خانه ای یا سنتی از ابزاری مثل پنکه و بخاری و … برای خشک کردن استفاده می شود. معمولا زعفران را به مدت تقریبا ۶ ساعت  7 ساعت و در برخی مواقع ۸ ساعت  روی بخاری قرار میدهند تا زعفران خشک شود. خب طبیعتا این روش معایبی دارد. مثلا آلودی های محیط روی کیفیت زعفران تاثیر میگذارد. ضمن اینکه رنگ زعفران هم از حالت طبیعی و خوش رنگ بودن خارج می شود. ضمن اینکه زعفران ها به صورت یکدست انجام نمی شود.

خشک کردن زعفران - شرکت الماس زعفران جهان

خشک کردن زعفران به روش جدید و با دستگاه

خشک کردن زعفران به این روش یعنی با دستگاه خشک کن زعفران بسیار بهتر از روش سنتی است. در این روش زعفران ها را در دمای بین ۱۸ تا ۲۲ درجه به مدت ۲٫۵ تا ۳ ساعت داخل دستگاه خشک کن زعفران میگذارند و زعفران خشک می شود – اگر دما را روی ۶۵ تا ۷۰ درجه تنظیم کنیم مدت زمانی که باید زعفران داخل دستگاه باشد، بین ۵۰ تا ۵۵ دقیقه می باشد. در این روش زعفران نیک دست خشک می شود. و همچنین زعفران ها خوش رنگ تر از روش سنتی می شود. اگر قصد خرید دستگاه خشک کن زعفران را دارید میتوانید با کارشناسان و مدیران فروش شرکت ما در ارتباط شوید.

دستگاه خشک کن زعفران - شرکت الماس زعفران جهان

error: Content is protected !!