خرید عمده زعفران صادراتی چگونه انجام می شود؟

قیمت خرید یک کیلو زعفران خشک در سال ۹۸

Rate this post

قیمت خرید یک کیلو زعفران خشک در سال ۹۸ در بازار زعفران چند است؟ روش خشک کردن زعفران تعیین کننده کیفیت و ارزش نهایی زعفران است. طبیعتا قیمت انواع زعفران با توجه عیار و کیفیت و نوع و بسته بندی و … متفاوت است. در اوایل سال قیمت خرید هر کیلو زعفران نگین بین ۱۱ تا ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان می باشد. در ادامه به قیمت زعفران خشک و همینطور روش خشک کردن زعفران میپردازیم . از اینکه همراه ما هستید از شما بی نهایت سپاسگزاریم.

قیمت یک کیلو زعفران خشک

چرا زعفران خشک، بهترین زعفران است؟

برای اینکه در طولانی مدت کیفیت زعفران حفظ شود باید آن را خشک کنیم. به همین دلیل است که افراد بیشتر زعفران خشک شده را تقاضا می کنند. چون کیفیت آن بهتر است. این کیفیت جنبه های مختلفی مثل ظاهری و عطر و طعم را دارد.

همانطور که در ابتدا گفته شد روش خشک کردن زعفران تعیین کننده کیفیت و ارزش نهایی زعفران است. عطر خاص زعفران در هنگام خشک کردن در اثر هیدرولیز شدن ترکیبات پیکر و کروسین و آزاد کردن سافرانال تولید می شود. روشهای خشک کردن عبارتند از:

  1.  روش سنتی ایران
  2. روش اسپانیایی
  3.   روشهای صنعتی

قیمت یک کیلو زعفران خشک در سال 98

بهترین قیمت خرید هر کیلو زعفران

زعفرانهای موجود در بازار زعفرانهای خشک هستند. شرکت الماس زعفران جهان یکی از تولید کنندگان و صادرکنندگان زعفران است. قیمت انواع زعفران خشک ( سوپر_ نگین_ سرگل_ پوشال و..) از گرمی ۸-۹ هزار تومان تا ۱۵_۱۶ هزار تومان در این شرکت موجود می باشد. اگر قصد خرید و صادرات زعفران را دارید همین حالا با کارشناسان و متخصصان شرکت ما در ارتباط شوید.

قیمت یک کیلو زعفران خشک در سال 98

قبل از خرید زعفران را تِست کنید

شرکت ما این امکان را فراهم کرده که مقداری از سفارش زعفران را به عنوان نمونه (sampel) به تمام مشتریان ارجمند به کشورهای مختلف دنیا ارسال و مطابق نمونه سفارش شما را تقدیمتان کنیم.

این نمونه میتواند  از ۵ گرم تا ۵۰ گرم  باشد. مقدار زعفران نمونه را هم مشتری تعیین میکند. یعنی هر مقداری که شما بگویید ما میتوانید به عنوان نمونه تقدیمتان کنیم. و اگر هم مشتری نوع خاصی از زعفران را مدنظر نداشته باشد، از تمام نمونه زعفران های موجود در شرکت ( زعفران صادراتی – زعفران سرگل – زعفران سوپر نگین – زعفران نگین و … ) برای متقاضیان گرامی ارسال خواهد شد.

قیمت یک کیلو زعفران خشک در سال 98

مشاوره رایگان دریافت کنید

اگر شما شناخت از انواع زعفران صادراتی و قیمت انواع زعفران اطلاعات دقیقی ندارید، ما مشاوره های رایگان در اختیار شما قرار خواهیم داد. طبق اصول داخلی شرکت الماس زعفران جهان، یکی از خدمات ما به مراجعه کنندگان محترم این است که مشاوره های رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. گزینه های انتخابی را برایتان ارسال کنیم تا شما راحت و بهتر بتوانید نوع زعفران – مقدار زعفران و … را انتخاب کنید. در نهایت ثبت سفارش خود را انجام دهید.

  1. بخشی از این مشاوره های رایگان برای انتخاب بهترین نوع زعفران با توجه به کاربرد و کشور مقصد شما است.
  2. بخش دیگری از مشاوره های رایگان برای سریعتر به مقصد رسیدن سفارش شما است.
  3. انتخاب زعفران مناسب با قیمت مناسب در بازار داخل و خارج ایران

اگر قصد خرید و صادرات زعفران را دارید، برای دریافت مشاوره رایگان با  کارشناسان ما در ارتباط شوید

 

قیمت یک کیلو زعفران خشک

error: Content is protected !!