buy bulk saffron for export

مرکز خرید زعفران صادراتی عمده

Rate this post

مراجعه به مراکز خرید زعفران یکی از مطمئن ترین روشهای خرید عمده زعفران است. حضور در مرکز خرید زعفران صادراتی عمده در ایران و کشورهای مختلف،  افتخار ماست. ما تلاش میکنیم تا با حفظکیفیت اصیل زعفران صادراتی، مناسب  ترین قیمتها را ارائه کنیم. اگر قصد خرید و صادرات زعفران را دارید می توانید بصورت ۲۴ ساعته با کارشناسان این مجموعه در ارتباط شوید.

مرکز خرید زعفران صادراتی عمده

تنوع قیمتها در مرکز خرید زعفران

شرکت الماس زعفران جهان تولید کننده زعفران است. اما عمده فعالیت و تمرکز این شرکت بر صادرات زعفران است. یکی از مزیتهای این مرکز تولید و صادراتی زعفران، تنوع محصولات است. زعفران انواع مختلفی دارد به همین دلیل شما میتوانید نوع زعفرانی که بیشترین کاربرد و تقاضا رادر کشور مد نظر شما دارد را پیدا کنید و بهترین قیمت را انتخاب کنید. با توجه به انواع مختلف زعفرانها، قیمتها از گرمی ۱۰-۱۱ هزار تومان تا گرمی ۱۴-۱۵ هزار تومان متفاوت است.

لطفا توجه داشته باشید این قیمتها برای خرید و تحویل در داخل ایران است.
قیمتهای خرید و تحویل در کشور مقصد با توجه به روند صادرات متفاوت است.

قیمت خرید و فروش زعفران

قیمت خرید هر کیلو زعفران سرگل در بازار زعفران

در حوزه صادرات، نام زعفران سرگل، نامی آشنا است که بسیار به گوش می خورد.  قیمت خرید عمده زعفران سرگل صادراتی در داخل ایران حدود .۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ الی ۱۳٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان است. این نوع زعفران بیشتر به دلیل شکل ظاهری کاربرد درد. البته که بیشترین کاربردش در آسیا است.  قدرت رنگ دهی زعفران سرگل در حدود ۲۱۰ تا ۲۶۰ واحد است.

لطفا توجه بفرماید قیمت ها به تومان بوده و برای ارایه محصول در داخل ایران است.

قیمت خرید زعفران صادراتی

فروش انواع زعفران صادراتی

در بازار خرید و صادرات زعفران، و عدم آشنایی بسیاری از افراد با نوع های مختلف زعفران، حواشی بسیاری را ایجاد می کند. برای انتخاب هرچه بهتر شما، ما مشاوره های رایگان را به شما خواهیم داد تا بتوانید با دید باز بهترین را انتخاب کنید. مشاوره ها بخش های مختلفی دارد:

  1.  کدام نوع زعفران برای کشور مد نظر شما، بهترین انتخاب است؟
  2. چگونه با کمترین زمان سفارشتان را در مقصد تحویل بگیرید؟
  3. با توجه به تفاوت  پیشینه تقاضا در کشورهای مختلف، جامعه هدف( کشور مقصد) از کدام نوع زعفران بهتر استقبال می شود؟
  4. و….

برای خرید و دریافت مشاوره های رایگان همین الان با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

مرکز خرید زعفران

قیمت خرید هر کیلو زعفران نگین چند است؟

ویژگی های منحصر به فرد زعفران نگین، باعث شده که از آن به عنوان گرانترین نوع زعفران صادراتی یاد شود. قیمت زعفران نگین صادراتی در داخل ایران بین ۱۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تا ۱۴میلیون تومان است. قدرت رنگدهی زعفران نگین بین ۲۳۰ تا ۲۷۰ واحد است. البته که انتخاب هر یک از انواع زعفران برای کاربرد های مختلف متفاوت است. اگر برای شما رنگ زعفران اهمیت بیشتری دارد، این انتخاب فوق العاده است. جهت خرید و صادرات زعفران با مشاوران فروش شرکت ما در ارتباط شوید.

بیشترین تقاضا برای این نوع زعفران، از سمت کشورهای اروپایی و چین است.

مرکز خرید زعفران صادراتی نگین

قیمت خرید عمده زعفران پوشال

در این نوع زعفران، به دلیل اتصال کلاله به خامه ( قسمت زرد)، مشتریان خاص خودش را دارد. برخی افراد با استفاده از این ویژگی زعفران پوشال، به عنوان اعتماد از سالم بودن( بدون رنگ و تقلب) رغبت بیشتری به خرید دارند.  قیمت خرید عمده زعفران پوشال صادراتی در داخل ایران بین ۹ تا ۱۱ میلیون تومان است. قدرت رنگ دهی زعفران پوشال صادراتی وابسته به کیفیت آن در حدود ۱۷۰ تا ۲۵۰ واحد است. اغلب کشورهای حاشیه خلیج فارس از این نوع استفاده می کنند.

زعفران رشته‌ای درجه ۱، درجه ۲ و درجه ۳  موجود در بازار خرده فروشی در گروه زعفران پوشال قرار می‌گیرد.

مرکز خرید زعفران صادراتی پوشال

مهمترین نکته در خرید زعفران

در هنگام خرید عمده زعفران، خیلی خوب و مفید است که یک مشاور در کنار شما باشد تا سرمایه شما حفظ شود. کارشناسان ما مشاوره های لازم را بصورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند. نمونه های درخواستی را برایتان ارسال می کنند تا از نزدیک مشاهده کنید و بهتر تصمیم بگیرید و بعد از آن مطابق مقدار درخواستی شما، سفارشتان را تقدیم خواهیم کرد.

فروش انواع زعفران صادراتی 

همراه شما هستیم:

بعد از سفارش پیش فاکتور و نمونه محصول برایتان ارسال می شود. بعد از تایید شما ثبت سفارش – پرداختی و تحویل زعفران انجام میشود.

  • سفارش شما را تمامی شهر های ایران تحویل خواهیم داد.
  • همچنین از طریق دفاتر فعال خود در کشورهای مختلف، سفارشتان را در کشور مقصد تحویل خواهیم داد.

قیمت خرید و فروش زعفران

error: Content is protected !!