چگونه زعفران را صادر کنیم؟

صادرات زعفران به ایتالیا

Rate this post

طبق آمار صادرات زعفران به ایتالیا در چند ماه اول سال ۹۷ افزایش چشمگیری داشته است. با توجه به اینکه قوانین صادرات زعفران برای کشورها متفاوت می باشد، ورود این محصول (زعفران صادراتی) به بازار ایتالیا همچنان مورد استقبال تجار این کشور است. زعفران صادراتی ایران به بیش از ۶۰ کشور دنیا صادر می شود. ایتالیا در رتبه هشتم مشتریان ایران قرار دارد. صادرات زعفران به ایتالیا برای ایران سود بسیار خوبی داشته است.

بهترین زعفران صادراتی جهت صادرات به ایتالیا

بهترین نوع زعفران برای صادرات به ایتالیا زعفران سرگل می باشد. بر اساس آمار منتشر شده این نوع زعفران ( زعفران سرگل) در کشور ایتالیا مورد استقبال قرار گرفته است. همانطور که می دانید زعفران در صنایع مختلف از جمله صنعت غذا و صنایع دارو سازی مورد استفاده قرار میگیرد. زعفران سرگل به دلیل داشتن رنگ – بو و طعم بسیار مطلوب متقاضیان زیاد در بازار جهانی دارد. شرکت الماس زعفران جهان ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی سرگل می باشد.

انواع زعفران صادراتی
انواع زعفران صادراتی

بازار زعفران در ایتالیا

صادرات زعفران به ایتالیا شامل مراحل متفاوتی می باشد. یکی از مهمترین مواردی که در بازار صادراتی ایتالیا حایز اهمیت است،کیفیت محصولات می باشد. بنابراین تجار و صادرکننده باید بر نوع کیفیت زعفرانی که به بازار ایتالیا ارسال می کنند دقت لازم را داشته باشند. و زعفران صادراتی را با بالاترین کیفیت ارایه کنند. اگر می خواهیم در صادرات زعفران به ایتالیا موفق باشیم باید روی بازاریابی زعفران تمرکز کنیم. زعفران صادراتی ایرانی در در کشور ایتالیا  نسبت به دیگر کشورهای جهان بازار صادراتی خوبی دارد. خریداران زعفران حاضرند وجوه بالایی را برای زعفران را بپردازند به همین دلیل است صادرات زعفران به کشور ایتالیا سود خوبی را دارد. نمایندگان شرکت الماس زعفران جهان در ایتالیا حضور داشته و عزیزان جهت صادرات زعفران به ایتالیا می توانند با متخصصان شرکت در ارتباط شوند

 

بهترین نوع زعفران برای صادرات به ایتالیا
بهترین نوع زعفران برای صادرات به ایتالیا

قوانین صادرات زعفران به ایتالیا

  • برخی از انواع بسته بندی زعفران مشمول عوارض صادراتی است.
  • عوارض صادراتی زعفران، بستگی به نوع بسته بندی آن دارد.
  • عوارض صادرات انواع زعفران فله ای در بسته بندی های بیش از ۳۰ گرم بر اساس مصوبه پنج درصد قیمت پایه صادراتی می باشد.
  • صادرات انواع زعفران مستلزم اخذ مجوز از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است.
  • گواهی بهداشت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی.-
  • گواهی قرنطینه دامی و نبات نیز حسب مورد درخواست خریداران زعفران، لازم است.
صادرات زعفران به ایتالیا
صادرات زعفران به ایتالیا

 

شرکت الماس زعفران جهان به طور مستقیم زعفران کشت کرده – بسته بندی و بعد به متقاضیان ارجمند ارایه میکند

واردات و صادرات – توزیع و پخش زعفران صادراتی ۱۰۰٪ ارگانیک

error: Content is protected !!