مرکز فروش زعفران فله در مشهد

روش صادرات زعفران به گرجستان

Rate this post

بهترین کالا صادراتی به گرجستان

بهترین کالا برای صادرات به گرجستان، زعفران است. در ادامه روش صادرات زعفران به گرجستان را بررسی خواهیم کرد. زعفران در کشورهای مختلف از قبیل گرجستان، یک ادویه بسیار کاربردی در صنعت های مختلف غذایی، دارویی و شیمیایی است. ایران بزرگترین تولید کننده و صادر کننده زعفران در جهان است. بیش از ۹۵ درصد از تولید جهانی زعفران در ایران است. زعفران صادراتی ایران به کشور های دیگر هم مثل هند،چین،دبی و… هم صادر می شود.

 

صادرات زعفران به گرجستان

گرجستان یکی از مشتریان زعفران ایرانی می باشد که سالانه بهترین انواع زعفران به صورت صادرات به کشور گرجستان وارد می شود.در گرجستان حدود۲۶۰۰۰ استاندارد وجود دارد. هر محصولی که استاندارد کشورهای اروپایی و آمریکایی و کشورهایی که منافع مشترک را داشته باشد به آسانی در بازار گرجستان توزیع خواهد شد.البته استانداردهای ایران هم در گرجستان پذیرفته خواهد شد.

صادرات زعفران به گرجستان
صادرات زعفران به گرجستان

 

قوانین صادرات زعفران به گرجستان

در گرجستان حدود۲۶۰۰۰ استاندارد وجود دارد.هر محصولی که استاندارد کشورهای اروپایی و آمریکایی را داشته باشد آسان در بازار گرجستان توزیع خواهد شد. البته استانداردهای ایران هم در گرجستان پذیرفته خواهد شد. و این موضوع مهمی است که  میتواند برای تجار ایرانی حایز اهمیت باشد.

 

روش صادرات زعفران به گرجستان

از جمله فعالیتهای اساسی شرکت الماس زعفران تمرکز بر صادرات زعفران به گرجستان می باشد. گرجستان یک فضای بسیار مساعدی برای تجارت دارد. دوستان عزیزی که قصد خرید و صادرات محصول به گرجستان یا دیگر کشورهای دنیا را دارند، می توانند با مشاوران ما در ارتباط شوند. متخصصان شرکت به طور ۲۴ ساعته پاسخگوی شما می باشند.

صادرات زعفران به گرجستان
صادرات زعفران به گرجستان

 شرکت الماس زعفران جهان به طور مستقیم زعفران کشت کرده – بسته بندی و بعد به متقاضیان ارجمند ارایه میکند.

واردات و صادرات – توزیع و پخش زعفران صادراتی ۱۰۰٪ ارگانیک

error: Content is protected !!