بهترین زعفران صادراتی برای ایتالیا

صادرات زعفران به بلژیک و قیمت زعفران در بازار

Rate this post

صادرات زعفران به بلژیک و ورود به شهر بروکسل برای تاجران بسیار حائز اهمیت است. صادرات زعفران به اروپا و مخصوصا به کشور بلژیک یکی از بازارهای هدف برای صادرات انواع زعفران توسط شرکت الماس زعفران جهان می‌باشد. برای صادرات زعفران به بلژیک از انواع زعفران صادراتی می توان استفاده کرد اما به دلیل سطح کیفی بالای مردم این کشور، از بهترین نوع زعفران بیشتر استقبال می‌شود. در ادامه بهترین نوع زعفران برای بلژیک و نکته مهم ورود به این بازار را بررسی خواهیم کرد. [box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]برای دریافت لیست قیمت انواع زعفران به بخش زیر مراجعه بفرمایید[/box]

قیمت انواع زعفران
صادرات زعفران به بلژیک

قیمت زعفران در بلژیک

قیمت زعفران در بلژیک به کرون می‌باشد. بسته‌بندی‌های یک گرمی در سایت‌های فروشگاهی بلژیک بین ۷ تا ۹ یورو  بفروش می‌رسد. در برخی مغازه‌ها هم دو گرم زعفران را ۱۶ یورو بفروش می‌رسد. اگر بخواهید به صورت عمده خرید کنید، حتما قیمت‌ها کمتر است. قیمت فروش زعفران و محصولات شرکت الماس زعفران جهان در بلژیک برای هر کیلو زعفران نگین صادراتی ۱۵۰۰ تا ۱۸۰۰ دلار می‌باشد که بستگی به نوع بسته‌بندی ( سفارشی – پیش فرض و ویژه) و به نوع سفارش و مقدار سفارش قیمت متفاوت است. از آنجایی که قیمت زعفران در ایران به تومان است و نرخ تومان و کرون بلژیک بسیار متفاوت است، بنابراین حوزه صادرات انواع زعفران می‌تواند بسیار پر سود باشد. شرکت الماس زعفران جهان قیمت زعفران را به صورت روزانه در همین سایت بارگذاری می‌شود. شرکت ما با داشتن دفاتر فعال در کشورهای مختلفی مثل ترکیه، دبی، افغانستان، هلند، بلژیک و… امکان صادرات انواع زعفران به تمام کشورهای دنیا را فراهم کرده است.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]عزیزانی که قصد ارسال زعفران به هر مقصدی را دارند می‌توانند با متخصصان شرکت ما بصورت ۲۴ ساعته در ارتباط شوید.[/box]

قیمت انواع زعفران صادراتی
قیمت زعفران در بلژیک

قیمت انواع زعفران در بازار زعفران ایران

قیمت انواع زعفران در جدول زیر مشخص شده است. قیمت زعفران به صورت روزانه در همین سایت درج می‌شود. چنانچه قصد خرید زعفران را دارید، می‌توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط شوید [toggle title=”نمودار قیمت زعفران به صورت روزانه در جدول زیر ملاحظه کنید ” state=”open”]مردادماه ۹۸ قیمت‌ها به تومان می‌باشد  [/toggle] [toggle title=”قیمت فروش زعفران نگین صادراتی در مردادماه ۹۸ ” state=”close”] 12.980 [/toggle] [toggle title=”قیمت روز زعفران سرگل صادراتی در مردادماه ۹۸ ” state=”close”]11.960[/toggle] [toggle title=”قیمت امروز زعفران سوپر نگین صادراتی در مردادماه ۹۸ ” state=”close”]13.290[/toggle] [toggle title=”قیمت انواع زعفران پوشال قلم دار  در مردادماه ۹۸ ” state=”close”]11.270[/toggle] [toggle title=”قیمت امروز زعفران پوشال معمولی در مردادماه ۹۸ ” state=”close”]11.050[/toggle] [toggle title=”قیمت روز زعفران نگین ممتاز در مردادماه ۹۸ ” state=”close”]13.100[/toggle]

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]لیست قیمت انواع زعفران در بالا به تومان و برای هر کیلو زعفران می‌باشد.[/box]

روش صادرات زعفران به بلژیک
قیمت انواع زعفران در بازار زعفران ایران

روابط ایران و بلژیک و راهکار صادرات زعفران به این کشور

بلژیک عضو سازمان ملل متحد، شورای اروپا، سازمان تجارت جهانی می‌باشد. تحریم های ایران به شدت روی روابط تجاری ایران و بلژیک  تاثیرگذار است. بطوری که آمار منتشر شده از روابط بازرگانی ایران با بلژیک در سال ۲۰۱۲، حاکی از کاهش روابط و نزول شدید صادرات ایران دارد. استاد اقتصاد دانشگاه بلژیک دلیل اصلی این کاهش روابط را تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه ایران می داند. به این دلایل شرکت های ایرانی برای صادرات انواع زعفران به کشور بلژیک موانع بسیاری دارند.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]روابط ایران و بلژیک و راهکار صادرات زعفران به این کشور[/box]

روش صادرات زعفران به بلژیک
روابط ایران و بلژیک

 

انواع زعفران برای صادرات زعفران به بلژیک

 1. زعفران پوشال: به صورت رشته ای که انتهای رشته آن کمی زردی و یا سفیدی دارد.
 2. زعفران سرگل ممتازقرمز و قلم ریز بوده و به دلیل آنکه سورت شده نوع پوشال است رشته های آن شکسته می باشد.
 3.  زعفران سرگل صادراتی : قرمز و قلم درشت بوده و حدودا اکثر رشته های آن سالم و دارای حداقل شکستگی می باشد.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]انواع زعفران برای صادرات زعفران به بلژیک [/box]

قیمت زعفران
انواع زعفران برای صادرات

صادرات انواع زعفران به بلژیک Belgium

زعفران سرگل صادراتی از نظر رنگ دهی بالاترین کیفیت را دارد. قدرت رنگ دهی کروسین زعفران سرگل بالای ۲۲۰ است. به همین دلیل بهترین انتخاب برای بلژیک می باشد. میزان صادرات انواع زعفران به ترتیب حدودا ۵۰ % برای زعفران سرگل صادراتی، ۴۰ % برای زعفران سرگل ممتاز و ۱۰ %برای زعفران پوشال می‌باشد.

 • قوانین بلژیک در خصوص حمل و استفاده و نیز هرگونه همکاری در رابطه با قاچاق به هر شکل و میزان بسیار شدید و سختگیرانه است و مجازات جدی به دنبال دارد.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]انواع زعفران به بلژیک کدام است؟[/box]

صادرات انواع زعفران
صادرات انواع زعفران به بلژیک Belgium

نکاتی در مورد خرید زعفران

جهت مصرف داخل : زعفران جهت فروش در داخل کشور به صورت فله ای و بسته بندی شده و حداقل سفارش از صد گرم به بالاست، همچنین امکان ارسال برگه تاییدیه آزمایشگاه مبنی بر کیفیت و خالص بودن زعفران وجود دارد.  جهت صادرات : زعفران جهت صادرات حداقل از یک کیلو به بالا به صورت بسته بندی شده و یا فله ای با انجام کلیه امور گمرکی و تحویل در گمرک کشور مقصد امکان پذیر است.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]نکات مهم در خرید زعفران برای بلژیک چیست؟[/box]

Export van saffraan naar België
خرید زعفران

قیمت زعفران در گمرک کشور بلژیک

قیمت تمام شده زعفران تا هنگام ورود به گمرک کشور مقصد به صورت فله ای یا بسته بندی شده به شرح ذیل محاسبه می گردد: یکی از موضوعات مهم در بحث صادرات قیمت زعفران در بلژیک است. در بخش پایین ملاحظه بفرمایید.

 1.  به صورت فله‌ای : قیمت زعفران +  هزینه گمرک و ارسال هوایی
 2.  به صورت بسته‌بندی شده : قیمت زعفران + هزینه بسته بندی + هزینه ظروف + هزینه گمرک و ارسال هوایی
قیمت زعفران در بلژیک
گمرک کشور بلژیک

 قیمت زعفران قیمت روز زعفران به صورت عمده و جزئی را می توانید در سایت ما مشاهده بفرمایید. ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵

راه‌های مختلف صادرات انواع زعفران

صادرات زعفران به سه روش زمینی، دریایی و هوایی انجام می شود. اما بهترین مسیر صادرات زعفران به بلژیک کدام است؟ روش زمینی: صادرات به وسیله ناوگان حمل و نقل بین‌المللی زمینی (جاده ای) یکی از روش های رایج این حرفه است که برای کشور های نزدیک توصیه می شود. صادرات انواع زعفران به این روش، محدود به کشورهای مقصد خاصی است و ارسال به تمامی کشورها به این روش امکان پذیر نیست. این شیوه از صادرات انواع زعفران، برای سفارشهایی که بصورت بسته بندی شده ارسال می شوند کاربرد دارد. البته مدت زمان بیشتری نسبت به  روش ارسال هوایی لازم دارد تا به مقصد برسد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]جهت دریافت نمایندگی و عاملیت فروش زعفران با کارشناسان شرکت الماس زعفران جهان در ارتباط شوید[/box]

Export of saffron to Belgium
صادرات انواع زعفران

روش صادرات از طریق دریایی

Export of saffron to Belgium
روش صادرات زعفران

روش دریایی: این روش از ارسال محصول برای صادرات انواع زعفران تقریبا کاربرد کمی دارد و معمولا محصولات بسته‌بندی شده به این شیوه هم امکان ارسال دارند. این روش نسبت به دیگر روشها زمان بسیار طولانی تری را برای رسیدن به مقصد دارد. با توجه به شرایط و قیمت زعفران در بلژیک این روش برای صادرات زعفران به بلژیک پیشنهاد نمی‌شود. در بین برخی تجار ارسال زعفران به همسایگان شمالی و جنوبی ایران از این روش، روشی مرسوم است. چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید، با ما در ارتباط شوید.

بهترین روش صادرات زعفران

همانطور که اشاره شد راه‌های متعددی برای صادرات وجود دارد اما بهترین مسیر صادرات انواع زعفران به بلژیک راه هوایی است. بهترین روش صادرات  زعفران، ارسال هوایی محصول است.به دلایل مختلفی ازجمله:

 1. گرانبها بودن محصول
 2. ارسال سریع
 3. امنیت بسیار بالا
 4. سبک بودن محصول
 5.   و…
Export of saffron to Belgium
روش صادرات زعفران

شرکت الماس زعفران جهان این امکان را دارید که زعفران ایرانی و زعفران افغانستانی را به تمام کشورها از جمله کشور بلژیک صادرات می‌کند.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]منبع: سایت الماس زعفران جهان ‌Almaszaffran.ir صادرات زعفران به بلژیک و قیمت زعفران در بلژیک چگونه است؟ قیمت انواع زعفران به صورت روزانه در  همین سایت بارگذاری می‌شود.[/box]

قیمت روز هر کیلو زعفران

error: Content is protected !!