چه زعفرانی صادراتی است؟

خرید زعفران صادراتی

Rate this post

راه های مختلفی برای خرید زعفران صادراتی وجود دارد. اما مطمئن ترین روش برای خرید بهترین زعفران صادراتی کدام است؟ قیمت خرید بهترین زعفران صادراتی از ۱۰٫۰۰۰تومان شروع و تا  ۱۵٫۰۰۰ تومان متغیر است. همانطور که در بخش های قبلی اشاره کردیم، قیمت زعفران در سال ۹۸ ثبات نسبی داشته است. به طور مثال قیمت هر کیلو زعفران نگین بین ۱۲تا ۱۴ میلیون تومان بوده است. البته قیمت خرید انواع زعفران با هم متفاوت است و این تفاوت قیمتها با توجه به نوع زعفرانها تعیین می شود

خرید زعفران صادراتی
خرید زعفران صادراتی

یکی از پرسودترین تجارت های ایران ؟!

خرید و فروش زعفران صادراتی در واقع یکی از پرسودترین تجارت های ایران است.
از آنجا که ایران بزرگترین تولید کننده زعفران جهان است و مرغوبترین زعفران دنیا را تولید می کند عملا بسیاری از تجار در سراسر جهان برای خرید زعفران به ایران می آیند.
میزان سودی که در این تجارت وجود دارد نیز بسیار زیاد است. شاید مهمترین مشکلی که در خرید زعفران وجود دارد قرار دادن ناخالصی ها است که متاسفانه برخی از تولیدکنندگان زعفران و دلالان ایرانی این کار را انجام می دهند و انجام این کارها باعث کاهش اعتبار خریداران از ایرانی ها می گردد و همین مسئله باعث می شود که خارجی ها تمایل کمتری به خرید و فروش با ایرانی ها داشته باشند.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]خرید و فروش زعفران صادراتی در واقع یکی از پرسودترین تجارت های ایران است.[/box]

قیمت خرید زعفران اعلاء

چه عواملی باعث عدم رشد توسعه صادرات زعفران است؟

با وجود در خواست مشتری برای زعفران ایران متاسفانه وضعیت صادرات زعفران در موقعیت مناسبی قرار ندارد. این به خاطر مشکلاتی است که وجود دارد از جمله این می توان به موارد ذیل اشاره کرد. اما قیمت زعفران همیشه متغیر بوده و این هم یکی از عوامل رشد صادرات و خرید زعفران صادراتی شده است

 • دلالی و واسطه گری
 • ضعف سیستم بانکی به دلیل وجود تحریم­ ها
 • اخذ و اجرای قوانین ارزی اشتباه
 • عدم ثبات قیمت زعفران
 • نوسانات شدید قیمت ارز
قیمت خرید زعفران
قیمت خرید زعفران

مطمئن خرید زعفران کدام است؟

یکی از اهداف شرکت الماس زعفران جهان این است که تمام افرادی که مراجعه می کنند، با دید باز انتخاب و خرید کنند. بنابراین شما هر کجا ایران یا دنیا که باشید ما مقداری از سفارشتان را بصورت نمونه برایتان ارسال خواهیم کرد. این نمونه می تواند از ۲۰ گرم تا ۵۰ گرم باشد. اگر شما عزیزان سفارش خاصی مدنظر داشته باشید، به طبع همان نمونه محصول برایتان ارسال خواهد شد. در غیر این صورت از تمام نمونه زعفران های موجود در شرکت ( زعفران صادراتی – زعفران سرگل – زعفران سوپر نگین – زعفران نگین و … ) برای متقاضیان گرامی ارسال خواهد شد.

خرید و فروش زعفران صادراتی

فروش انواع زعفران و مشاوره رایگان

طبق قانون داخلی شرکت الماس زعفران جهان، مشاوره های رایگان به تمامی عزیزانی که قصد خرید و  صادرات زعفران را دارند، داده می شود. این مشاوره ها صرفا برای انتخاب بهترین نوع زعفران با توجه به کارایی و پیشینه تقاضا در کشور شما است.

در مرحله بعد گزینه های انتخابی را برایتان ارسال می کنیم تا شما راحت و بهتر بتوانید نوع زعفران – مقدار زعفران و … را انتخاب کنید.

در نهایت ثبت سفارش خود را انجام دهید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]برای دریافت لیست قیمت روز زعفران به آدرس مراجعه بفرمایید   Almaszaffran.ir[/box]

تفاوت قیمت خرید زعفران

عمده فعالیت شرکت الماس زعفران جهان، صادرات زعفران است. در ادامه تفاوت قیمت تحویل زعفران در ایران و یا کشور مقصد را بررسی می کنیم. قیمت انواع زعفران در سال ۹۸ ثبات نسبی نسبت به پارسال داشته است. قیمت روز زعفران را را میتوانید در سایت  Almaszaffran.ir  و همچنین در کانال تلگرامی شرکت دریافت بفرمایید.

قیمت خرید زعفران
قیمت خرید زعفران

تحویل در ایران

 1. ارزش محصول با پول رایج کشور( تومان) تعیین می شود.
 2. با گواهینامه ها و استانداردهای ایران تحویل داده می شود.
 3. امکان تحویل سفارش در تمام شهرها وجود دارد.
 4. با بسته بندی پیش فرض شرکت تحویل داده می شود.
 5. با بسته بندی سفارشی با دستور مشتری

تحویل در کشور مقصد:

 1. ارزش محصول با پول رایج بین المللی ( دلار_ یورو) تعیین می شود.
 2. با گواهینامه ها و استانداردهای بین المللی تحویل داده می شود.
 3. امکان تحویل سفارش در تمام  کشورها وجود دارد.
 4. با بسته بندی پیش فرض و یا بسته بندی پیشنهادی شما ارسال می کنیم.
 5. محصول شما با ضمانت و بیمه شرکت ارسال می شود. و تا زمانی که به دست شما برسد تمام مسئولیت ها با ما است.
خرید و فروش زعفران صادراتی
خرید و فروش زعفران صادراتی

بزرگترین تولید کننده زعفران

در بسیاری از استان ­های کشور از جمله استان های خراسان رضوی و جنوبی و همچنین استان‌های اصفهان، فارس، کرمان و مرکزی نیز رواج دارد که بخش اعظمی از این تولیدات به خارج از کشور صادر می ­شود.

ایران بزرگترین تولید کننده زعفران در جهان است اما اسپانیا بزرگترین صادر کننده زعفران در دنیا است.

آیا می دانید اسپانیا بزرگترین صادر کننده در دنیا است اما یک تن زعفران هم تولیدی ندارد؟

آیا می دانید از ابتدای سال ۹۶ صادرات زعفران به صورت فله ممنوع شده و این فرصت خوبی برای ورود تجار جدید است؟

مطالب بعدی به سایل مهم در مورد قیمت زعفران  – تفاوت قیمت زعفران و روش صادرات زعفران به کشورهای مختلف را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

قیمت خرید انواع زعفران صادراتی
قیمت خرید انواع زعفران صادراتی
error: Content is protected !!