buy-bulk-first-class-saffron

خرید فله زعفران درجه یک

Rate this post
خرید فله زعفرانّ درجه یک _ اگر شما بصورت شخصی و یا شرکتی قصد خرید زعفران درجه یک و فعالیت در حوزه صادرات زعفران را دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما موارد زیر را مد نظر داشته باشید. همچنین در این بخش قیمت خرید زعفران درجه یک در بازار زعفران تهران و مشهد در وزن های ۱ تا ۱۰۰ کیلو را بصورت جداگانه بررسی خواهیم کرد.و نحوه خرید فله زعفرانّ درجه یک ( زعفران کیلویی) را با هم مرور خواهیم کرد.
خرید فله زعفران درجه یک
خرید فله زعفرانّ درجه یک

مزیت خرید زعفران درجه یک

مهمترین مزیت ارتباط با شرکت الماس زعفران جهان، این است که شما زعفران درجه یک صادراتی  را با قیمت تولیدی تحویل خواهید گرفت. ( ما زعفران را کشت می کنیم و با گذر از مراحل اخذ گواهی و مدارک های صادراتی و لابراتوار و…. شما می توانید زعفرانی که آماده صادرات است را دریافت کنید) دومین و بدیهی ترین مزیت این است که : افراد و شرکتهایی که به عنوان واسطه بین تولیدکننده و مشتری فعالیت می کنند، بیشترین سود را از طریق خرید و فروشهای فله زعفران خواهند داشت. چرا که هزینه های بسته بندی و ….. را متحمل نمی شوند و زعفران را بصورت فله با قیمتی مناسب تر به نسبت بسته بندی های جزئی دریافت و در نتیجه سود بهتری خواهند داشت.

شرکت الماس زعفران جهان که به عنوان یک تولیدکننده در ایران و افغانستان زعفران کشت می کند، می تواند در وزن های مختلف نوع های گوناگون زعفران را تقدیمتان کند. [box type=”success” align=”” class=”” width=””]جهت ثبت سفارش همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط شوید. ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵[/box]

مزیت خرید زعفران درجه یک
مزیت خرید زعفران درجه یک

تفاوت قیمت خرید زعفران عمده و جزئی

در خرید جزئی شما با چالش‌هایی مواجه هستید مثل:
 1. پرداخت هزینه بسته بندی های متفاوت
 2. دیرتر به سود دست خواهید یافت ( مگر اینکه حداقل بالای ۱۰۰۰۰ تیراژ بفروشید)
 3. تطبیق بسته بندی با سلیقه مشتری در بازار خرده فروشی
 4. کاهش هزینه ها از طریق ارائه محصول با کیفیت پایین
 5. دغدغه های قیمتی در بازاری قیمت محور ( قیمت هر کیلو زعفران )
 6. و…
 1. پولتان را خرج هزینه بسته بندی جزئی نمی کنید
 2. زودتر به سود می رسید.(در یک معامله حداقل ۵ کیلو زعفران می فروشید)
 3. دغدغه نوع بسته بندی های متفاوت را ندارید
 4. محصولی با کیفیت بالا را ارائه می کنید
 5. در بازی کیفیت محور که کیفیت زعفران مهم است قدم می گذارید
 6. و…
قیمت خرید زعفران عمده
قیمت خرید فله زعفرانّ عمده

قیمت خرید فله زعفرانّ

شرکت الماس زعفران جهان به عنوان تولید کننده و صادر کننده انواع زعفران صادراتی، نوع های مختلف زعفران صادراتی را در وزن های مختلف تقدیم شما عزیزان می کند. با توجه به دستور شما سفارشتان را در هر نقطه از ایران و دیگر کشورها تقدیمتان می کنیم. قیمت هر کیلو زعفران و قیمت خرید زعفران صادراتی کیلویی گرید ۱ در وزن های بین ۱ تا ۱۰ کیلو را در جدول پایین مشاهده بفرمایید: [toggle title=”قیمت روز زعفران سرگل در مهر ۱۳۹۸ ” state=”close”]قیمت امروز زعفران سرگل معمولی ۱۱٫۹۶۰[/toggle] [toggle title=”قیمت زعفران پوشال قلم دار در مهر ۱۳۹۸  ” state=”close”]قیمت روز زعفران صادراتی پوشال قلم دار ۱۱٫۲۷۰[/toggle] [toggle title=”قیمت روز زعفران نگین در مهر ۱۳۹۸ ” state=”close”]قیمت انواع زعفران نگین ۱۲٫۹۸۰[/toggle] در ادامه قیمت هر کیلو زعفران در وزن های ۱۰ تا ۲۵ کیلو و ۲۵ تا ۵۰ کیلوگرم و ۵۰ تا ۱۰۰ کیلو را به تناسب نوع زعفران می توانید مشاهده کنید.

برای دریافت لیست قیمت خرید فله زعفرانّ صادراتی در وزن های بالا لیک کنید

قیمت خرید زعفران 
قیمت خرید زعفران

نحوه همکاری برای تامین زعفران و صادرات زعفران

همکاری شرکتی(قراردادی):

 1. ما در حوزه فروشهای عمده فعالیت داریم و این امکان برای تمام شرکت‌ها مسیر است که بعد از دریافت زعفران و گواهی های بین‌المللی لازم از طرف ما، با نام برند تجاری خود اقدام به فروش در داخل ایران و یا در دیگر کشورها نمایند.
 2. شرکت های تجاری و بازرگانی که قصد فروش عمده و یا جزئی در داخل و یا دیگر کشورها دارند می توانند در بسته بندی پیش فرض شرکت ما و یا بسته بندی های مد نظر خودشان ( بنا به سفارش و بر اساس تیراژ) سفارش خود را دریافت کنند.
 3. بر اساس ظرفیت تامین شرکت ما، آماده همکاری با شرکت های صنعتی داخلی و خارجی که خود مصرف کننده و یا صادرکننده هستند، طبق یک قرارداد رسمی (سه ماهه/شش ماهه/ یک ساله/ سه ساله/ پنج ساله و …  ) هستیم.
 4. پس از تایید اولیه سفارش و مذاکرات مقدماتی برای نحوه همکاری صادرات ، جزئیات عقد قرارداد بطور رسمی برای شرکت مقابل ایمیل خواهد شد.
همکاری شخصی( مقطعی):
 1. از آنجایی که قیمت هر کیلو زعفران هر روز در حال تغییر است، شرایط تحویل و قیمت هر کیلو زعفران به روز و بر اساس همان مقطع زمانی خواهد بود.
 2. گواهینامه های موقت فقط برای صادرات همان کالا با داشتن تاریخ انقضاء صادراتی در اختیار شخص قرار خواهد گرفت.
 3. مدارک لازم برای صادرات موقت، همراه سفارش ارسال خواهد شد.
 4. قبل از تحویل سفارش اصلی، مقدار ۲۵۰ تا ۵۰۰ گرم  به عنوان نمونه برای شخص ارسال خواهد شد.
[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]همکاری با برند زعفران، الماس زعفران جهان چگونه است؟ [/box]
تامین زعفران و صادرات زعفران
تامین زعفران و صادرات زعفران

روش صادرات زعفران

شرکت الماس زعفران جهان از طریق شعب و نمایندگی های خود در کشورهای اروپایی و آسیایی می تواند در نقاط مختلف دنیا، سفارشتان را به شما تحویل دهد.
چنانچه شما دستور دهید، بر حسب تجربه صادراتی و آشنایی با سلیقه جوامع مختلف، نمونه زعفرانی را که در بازار زعفران مد نظر شما توزیع می کنیم را برایتان در ایران یا کشور مقصد تحویل می دهیم.
در صورتی که از طرف مجموعه ما برایتان به کشور مقصد ارسال شود با توجه به هزینه های تشریفات گمرکی، گمرک، بیمه گذارهای بین‌المللی، مالیات و….. هزینه‌ها با دلار و یورو محاسبه خواهد شد. [box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]( لطفا توجه داشته باشید فقط به دلیل اینکه در کشور مقصد پرداختی ها با دلار و یورو انجام می شود هزینه‌ها با دلار و یورو محاسبه خواهد شد)[/box]
صادرات زعفران
صادرات زعفران کیلویی

صادرات زعفران و میزان صادرات زعفران

آنالیز زعفران و میزان صادرات آن ایران بزرگترین تولید کننده و صادر کننده زعفران جهان است، که ۷۱ درصد صادرات، حدود ۳۶۰ میلیون دلار به کشورهای جهان از طریق ایران انجام می شود.
 1. هنگ کنگ چین با ۷۸ درصد
 2. ویتنام با ۱۰۰ درصد
 3. امارات با ۷۲ درصد
 4.  اسپانیا با ۴۸ درصد
 5. و بسیاری از کشورهای اروپایی واردات زعفران را از ایران انجام می دهند.
امارات،عربستان، عراق،ترکیه، قطر، کویت، سوریه، مصر، عمان، لبنان و… از جمله کشورهای عربی هستند که ۳۳ درصد صادرات زعفران به این کشورها انجام می شود. از جهت اینکه تولید زعفران ایران با کیفیت بسیاری انجام می شود، می‌توان صادرات آن را به جهان پوشش و درصد واردات این محصول را به کشورهای متقاضی افزایش داد.
میزان صادرات زعفران
میزان صادرات زعفران کیلویی

آیا قیمت خرید زعفران کیلویی در بازار زعفران توجیهی دارد؟

در شرایط فعلی برخی تاجران و صادرکنندگان برای خرید فله زعفرانّ ارزان قیمت از کشاورزان جوسازی می‌کنند، اما افت بیشتر قیمت زعفران توجیهی ندارد و این اقدامات راه به جایی نمی‌برد. این تولیدکننده زعفران کیلویی با بیان اینکه معاملات زعفران روال طبیعی خود را طی می‌کند، زعفران به عنوان محصولی صادراتی با نرخ دلار همبستگی دارد و از نوسانات ارزی تاثیر می‌پذیرد؛ اما نکته حائز اهمیت این است که هنوز قیمت این محصول با ارزش دلاری آن فاصله دارد.
زیرا همزمان با رشد ۱۰ برابری ارز (یک هزار تومان به ۱۰ هزار تومان) طی سال‌های اخیر قیمت محصولی همچون پسته نیز به همین نسبت رشد کرده، اما قیمت زعفران کیلویی نهایتا تا چهار برابر افزایش یافته است که باید به مرور به این نسبت نزدیک‌تر شود.
زیرا هر گرم زعفران در اروپا به قیمت ۷ یورو معامله می‌شود و لازم به نظر می‌رسد به کمک سازوکار بورس در کشف قیمت‌ها و با حمایت‌های دولت، نرخ فروش زعفران درجه یک ایرانی به قیمت‌های فروش آن در بازار زعفران صادراتی نزدیک‌تر شود.
قیمت خرید زعفران کیلویی در بازار زعفران
قیمت خرید زعفران کیلویی در بازار زعفران
منبع : سایت الماس زعفران جهان Almaszaffran.ir قیمت هر کیلو زعفران درجه یک در بازار زعفران تهران و بازار زعفران مشهد چند است؟
error: Content is protected !!