ویژگی های زعفران صادراتی

قیمت زعفران در محرم و صفر

Rate this post
اخیرا نرخ خرید و فروش هر کیلو زعفران در بازار زعفران نوسان های زیادی داشته است. بطوری که قیمت زعفران مثقالی در محرم و صفر سال ۹۹ بین ۵۸ تا ۸۶ هزار تومان است. همچنین میانگین قیمت هر گرم زعفران قائنات بین ۱۱ تا ۲۳ هزار تومان می باشد. اما علت تفاوت قیمت روز زعفران در بازار زعفران مشهد چیست؟ قیمت زعفران در محرم و صفر

لیست قیمت زعفران کیلویی

هر ساله در ایام عاشورا قیمت زعفران روند رو به رشدی را دارد. اما قیمت خرید زعفران کیلویی در مجموعه شرکت های الماس زعفران جهان چگونه است؟ ۱٫ تنوع محصولات ما ( قیمت انواع زعفرانها در اختیار شما است) ۲٫ در لیست قیمت زعفران کیلویی زیر، قیمتها بر اساس وزن تفاوت دارد. ۳٫ ما تولیدکننده زعفران نیز هستیم و لیست قیمت زعفران کیلویی در این شرکت در طول یک ماه ثابت است. ۴٫ چنانچه زعفران را در ایران تقدیمتان کنیم قیمتها به تومان هستند و چنانچه زعفران را در کشور مقصد تقدیمتان کنیم قیمتها به دلار و یورو خواهند بود.

برای خرید زعفران کیلویی و ثبت سفارش می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید. ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵

لیست قیمت زعفران کیلویی

تفاوت قیمت روز زعفران مثقالی در بازار

اگر شما هم گذرتان به بازار زعفران افتاده باشد، حتما قیمتهای مختلفی را مشاهده کردید. سالهای قبل قیمت هر مثقال زعفران در بازار بیش از ایام دیگر بود، اما امسال با فرارسیدن ماه محرم، قیمتها تقریبا ثابت هستند. اما علت تفاوت قیمت روز زعفران در بازار چیست؟ قیمت روز زعفران تحت عوامل مختلفی تعیین می شود که در اینجا به شما خواهیم گفت.
  1. نوع زعفران ( زعفران صادراتی ۴ نوع و ۱۶ درجه کیفیتی دارد )
  2. قدرت برند زعفران ( معمولا برند های معتبر به دلیل تعهد کیفیت و خدماتی که ارائه می دهند قیمتهای بالاتری می فروشند )
  3. بسته بندی زعفران
  4. میزان تقاضا زعفران در بازار
  5. و…..
تفاوت قیمت روز زعفران مثقالی در بازار

قیمت هر گرم زعفران قائنات

قیمت امروز هر گرم زعفران در بازار خرده فروشی زعفران چند است؟ قیمت امروز هر گرم زعفران در شهرهای مختلف متفاوت است. معمولا قیمت اجناس در کلان شهرها تفاوت بسیاری با دیگر شهرها دارد. قیمت امروز هر گرم زعفران ( به ازا هر گرم بسته بندی شده ) بین ۱۲ تا ۱۷ هزار تومان است. مجموعه شرکت های الماس زعفران جهان تولید کننده و صادرکننده  انواع زعفران در ایران هستند و می توانیم زعفران های جزئی را روی سفارش و روی تیراژ تقدیمتان کنیم ( پایین ترین تیراژ ۱۰۰۰ عدد )

برای خرید زعفران و ثبت سفارش می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید. ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵

قیمت هر گرم زعفران قائنات

فروش هر کیلو زعفران در تهران

نرخ خرید زعفران و قیمت زعفران صادراتی در بازار تهران تفاوت چندانی با بازار مشهد ندارد. البته در محرم امسال خرید و فروش زعفران نسبت به سالهای قبل کمی افت پیدا کرده است. به دلیل  اهمیت پایتخت و بازار میلیونی آن، بیشتر تولید کنندگان زعفران، تولیدات خود را در مشهد انجام می دهند اما در تهران هم حضور دارند. این حضور به دو گونه است: یا دفتر فروش آنها در تهران است و یا نمایندگی‌هایی را در تهران دارند. و هر کدام  لیست قیمت انواع زعفران مربوط به خودشان را دارند. بهترین برند های زعفران و بهترین مارک معتبر زعفران معمولا در چندین نقطه شعبه و نمایندگی داشته و فعالیت می‌کنند.

برای خرید زعفران قائنات و ثبت سفارش می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید. ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵

فروش هر کیلو زعفران در تهران
error: Content is protected !!