خرید و فروش زعفران صادراتی

قیمت خرید و فروش زعفران صادراتی در ایران

Rate this post

قیمت خرید و فروش زعفران صادراتی در ایران هر ساله رو به افزایش است. با کمی افزایش مواجه است. امسال با پیش رو داشتن نوروز ۹۸ و تحولات و رقابت کیفی که اخیرا بین زعفران ایران و افغانستان رخ داده است، این سوال مطرح است که بهترین زعفران صادراتی کدام است؟ قیمت خرید و فروش زعفران چند است؟ در حال حاضر قیمت هر کیلو زعفران صادراتی بازار مشهد بین ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان است. شرکت الماس زعفران جهان ارایه کننده بهترین زعفران ارگانیک می باشد.

قیمت فروش هر کیلو زعفران
قیمت فروش هر کیلو زعفران

زعفران افغانستان

افغانستان برای نخستین بار از چند سال پیش زعفران را به عنوان کشت جایگزین خشخاش شروع کرد و هر سال بر میزان تولیدش افزود. چندین سال پیاپی از نظر کیفیت به عنوان بهترین نوع زعفران انتخاب شده است و بازاری میان کشورها دارد. اخیرا ترکیه تعرفه واردات زعفران افغانستان را صفر  اعلام کرده است. در ادامه جزئیات صادرات زعفران افغانستان را بررسی خواهیم کرد.

زعفران افغانستان
زعفران افغانستان

زعفران افغانستان یا زعفران ایران؟

سال گذشته تولید زعفران حدود ۶ تُن بود.در سال جاری این رقم به ۸ تُن رسیده است.۳ و نیم تُن از این رقم به کشورهای امریکا، آلمان، هلند، هندوستان و سنگاپور صادر شد و بقیه آن در هرات به مصرف رسید. طی ۳ سال متوالی سازمان سنجش کیفیت غذایی فائو کیفیت زعفران افغانستان را بهتر از زعفران ایران اعلام کرده است.

فروش و صادرات زعفران اصل
فروش و صادرات زعفران اصل

قیمت خرید عمده زعفران صادراتی

در اواخر سال ۹۷ در بازار داخلی ایران با نوسان شدید قیمتی روبرو نخواهیم بود. و قیمت انواع زعفران تنها تا ۲ تا ۳ درصد تغییر خواهد داشت. در حال حاضر قیمت هر کیلو زعفران صادراتی بین ۱۱ تا ۱۵ میلیون تومان است. شرکت الماس زعفران جهان تولید کننده و صادر کننده زعفران است.

عزیزانی که قصد خرید انواع زعفران صادراتی را دارند می توانند همین الان با کارشناسان شرکت ما در ارتباط شده و بهترین قیمت خرید عمده زعفران صادراتی را دریافت کنند.

قیمت خرید عمده زعفران صادراتی
قیمت خرید عمده زعفران صادراتی

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی در بازارهای داخل ایران بین ۱۰ تا ۱۳ میلیون تومان است. در حالی که قیمت هر گرم زعفران صادراتی بین ۱۲ تا ۱۸ هزار تومان است. در نوسانات قیمت فروش زعفران به صورت جزئی عوامل مختلفی موثر است.

  1. نوع زعفران
  2. هزینه بسته بندی
  3. هزینه حمل و نقل
  4. سیستم توزیع مویرگی
  5. شرکت توزیع کننده
  6. با توجه به هزینه های ذکر شده، معمولا به دلیل گرانتر بودن نوع زعفران صادراتی، از آن برای بازار داخلی استفاده نمی شود.
فروش زعفران ارگانیک
فروش زعفران ارگانیک

روش خرید زعفران صادراتی

ابتدا ارسال نمونه زعفران برای مشتریان انجام می شود. این نمونه از ۵ گرم تا ۲۰ گرم می باشد. اگر مشتریان گرامی سفارش خاصی مدنظر داشته باشند، به طبع همان نمونه محصول برایشان ارسال خواهد شد. در غیر این صورت از تمام نمونه زعفران های موجود در شرکت ( زعفران صادراتی – زعفران سرگل – زعفران سوپر نگین – زعفران نگین و … ) برای متقاضیان گرامی ارسال خواهد شد. تا از این طریق شما پس از دیدن نمونه های زعفران و دریافت مشاوره های رایگان برای انتخاب پرسودترین نوع زعفران از طرف شرکت ما، ثبت سفارش نهایی را انجام دهید.

قیمت فروش انواع زعفران

ارتباط با شرکت الماس زعفران جهان
ارتباط با شرکت الماس زعفران جهان
error: Content is protected !!