قیمت فروش زعفران در سال 1400

قیمت فروش زعفران در سال ۱۴۰۰

Rate this post
یکی از معتبر ترین مراکز فروش زعفران، شرکت الماس زعفران جهان است. این شرکت تحت لیسانس Saffron King Business اروپا است که در حوزه عمده فروشی زعفران فعالیت دارد. در ادامه لیست قیمت زعفران اصل در این شرکت را مشاهده و برای خرید زعفران فله با کارشناسان ما در ارتباط شوید. اما وضعیت قیمت فروش زعفران در سال ۱۴۰۰ در بازار زعفران چه روندی را دارد؟

خرید زعفران فله از مرکز فروش زعفران اصل

بزرگترین مراکز فروش زعفران در تهران و مشهد حضور دارند. خرید زعفران عمده از مراکز فروش زعفران به صرفه تر از خرید زعفران از دلالان است. اما اگر شما دسترسی به مناطق کشت زعفران کاری ای را نداشته باشید می توانید بهترین زعفران را با قیمت بسیار مناسب از کشاورزان عزیز خریداری کنید. اگر قصد خرید زعفران از مراکز فروش زعفران را دارید می توانید با دفاتر ما در تهران و دیگر شهرها در ارتباط شوید. شرکت الماس زعفران جهان تولید کننده انواع زعفران است و در حوزه عمده فروشی زعفران فعالیت دارد. ما در ایران و افغانستان زعفران کشت می کنیم . کشت زعفران توسط شرکت ما به صورت های متفاوتی از جمله : کشت سنتی نوین و گلخانه‌ای به روش آیروپونیک داریم . برای خرید زعفران صادراتی و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط شوید. ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵
خرید زعفران فله از مرکز فروش زعفران

لیست قیمت زعفران صادراتی

قیمت فروش زعفران با کیفیت صادراتی در سال ۱۴۰۰ چند است؟ قیمت های ارائه شده توسط شرکت ما برای تحویل زعفران در ایران و بازار های بین المللی متفاوت است. ۱٫ تحویل زعفران در سال ۱۴۰۰ در ایران: که در این صورت قیمتها به نرخ ارز رایج کشور یعنی تومان محاسبه می شوند. ۲٫ تحویل زعفران در کشور مقصد: که در این صورت با احتساب هزینه های گمرک و تشریفات گمرکی و بیمه و مالیات و… به دلار و یورو محاسبه می شوند. شرکت الماس زعفران جهان تحت لیسانس شرکت اروپایی Saffron King Business می‌باشد.
برای خرید زعفران کیلویی و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط شوید. ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵
[highlight-paper shadow=”0 1px 4px rgba(19, 234, 113, 0.3), 0 0 20px rgba(64, 255, 24, 0.1) inset” align=”center;” ]هر کیلو سرگل صادراتی برداشت امسال ۱۰٫۳۵۰٫۰۰۰ تا ۱۳٫۵۰۰٫۰۰۰[/highlight-paper] [highlight-paper shadow=”0 1px 4px rgba(19, 234, 113, 0.3), 0 0 20px rgba(64, 255, 24, 0.1) inset” align=”center;” ]هر کیلو زعفران نگین صادراتی برداشت امسال ۱۵٫۱۷۰٫۰۰۰ تا ۱۶٫۹۰۰٫۰۰۰[/highlight-paper] [highlight-paper shadow=”0 1px 4px rgba(19, 234, 113, 0.3), 0 0 20px rgba(64, 255, 24, 0.1) inset” align=”center;” ]هر کیلو سوپر نگین صادراتی برداشت امسال ۱۷٫۹۰۰٫۰۰۰ تا ۲۳٫۷۰۰٫۰۰۰[/highlight-paper] [highlight-paper shadow=”0 1px 4px rgba(19, 234, 113, 0.3), 0 0 20px rgba(64, 255, 24, 0.1) inset” align=”center;” ]هر کیلو زعفران پوشال صادراتی برداشت امسال ۱۱٫۳۵۰٫۰۰۰ تا ۱۲٫۴۵۰٫۰۰۰[/highlight-paper] [highlight-paper shadow=”0 1px 4px rgba(19, 234, 113, 0.3), 0 0 20px rgba(64, 255, 24, 0.1) inset” align=”center;” ]هر کیلو زعفران دسته درجه یک ۸٫۸۹۰٫۰۰۰ تا ۹٫۹۰۰٫۰۰۰[/highlight-paper]

روش خرید عمده زعفران در سال ۱۴۰۰

شرکت الماس زعفران جهان به عنوان تولیدکننده و صادرکننده انواع زعفران این موقعیت را برای تمام فعالان اقتصادی فراهم کرده است که:
  1. چنانچه با نوع های مختلف و گرید های کیفیتی آن آشنایی نداشته باشید می توانیم ۲۵۰ گرم نمونه برایتان ارسال کنیم و بعد از بررسی و تایید شما، سفارش اصلی را ارسال خواهیم کرد.
  2. همان زعفرانی را که در کشور و بازار مد نظر شما عرضه می کنیم را تقدیمتان خواهیم کرد.
  3. سفارش را بر اساس دستور شما در ایران و یا در کشور مقصدتان تحویل خواهیم داد.
  4. تمام گواهینامه های بهداشتی و استانداردهای سفارش شما همراه سفارش اصلی برایتان ارسال خواهد شد.
  5. اگر سازمان بازرسی بین المللی خاصی مد نظرتان باشد تمام آنالیزهای زعفران از همان مرکز تهیه و همراه سفارش اصلی برایتان ارسال خواهد شد.
  6. حوزه اصلی فعالیت شرکت ما در زمینه فروش زعفران عمده است، اما برای خرده فروشی زعفران نیز می توانیم زعفران را روی تیراژ (۱۰۰۰) تقدیمتان کنیم.
زعفران در سال 1400

تفاوت نرخ عمده فروشی زعفران

خرید و فروش عمده زعفران با خرید و فروش جزئی زعفران تفاوت دارد. مانند سایر کالاها خرید زعفران به صورت عمده ارزانتر از خرید جزئی آن است. مهم ترین عامل تفاوت نرخ عمده فروشی زعفران نوع زعفران در سال ۱۴۰۰است. به طور مثال قیمت زعفران نگین، سوپر نگین، سرگل صادراتی، پوشال، دسته و …با هم یکسان نیست. هرچه درجه کیفیت و خالص بودن زعفران بیشتر باشد قیمت آن بیشتر است. عوامل دیگری سبب تفاوت در قیمت عمده فروشی زعفران هستند عبارتند از : مقدار سفارش، خدمات شرکت ارائه دهندهُ ،نوع بسته بندی، حضور دلالان و … برای خرید زعفران صادراتی و ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط شوید. ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵

نرخ عمده فروشی زعفران
error: Content is protected !!