قیمت ریشه یا سفید زعفران

جدول واردات و صادرات زعفران

Rate this post

در جدول های پایین مقایسه واردات زعفران در سالهای گذشته را ملاحظه خواهید کرد. جدول واردات و صادرات زعفران نشان دهنده افزایش صادرات زعفران در جهان می باشد. ایرانی به عنوان بزرگترین تولید کننده زعفران دنیا سهم بسزایی در صادرات طلای سرخ دارد. اما به نظر میرسد کشور ایران در حوزه صادرات مخصوصا صادرات زعفران در مقایسه با دیگر کشورها باید تلاش بیشتری کند تا زمینه صادرات کالاهای نفتی و مشخصا زعفران را مساعد سازد. شرکت الماس زعفران صادرات زعفران را به کشورهایی اروپایی و عربی افزایش داده است.

صادرات زعفران ایران در سال های گذشته

جدول مقایسه واردات زعفران افزایش روند صادرات زعفران ایران را نشان میدهد. در سال های اخیر طبق جدول مقایسه واردات زعفران  2014 – 2015 و ۲۰۱۶ وارد و صادرات زعفران در جهان افزایش چشمگیری داشته است.

کشورهای اسپانیا – هلند – مراکش – چین جز رقبای اصلی ایران در حوزه صادرات زعفران به شمار می آیند. در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ کشور افغانستان نیز فعالیت های گسترده ای در حوزه صادرات زعفران داشته است.

جدول مقایسه واردات زعفران
جدول مقایسه واردات زعفران

کشورهای وارد کنند زعفران در سال ۲۰۱۵

بر اساس جدول واردات و صادرات زعفران که در سالهای اخیر درج شده کشور اسپانیا ۳۱٪ از واردات زعفران داشته است. روند واردات زعفران را در کشورهای فرانسه – پرتقال و ایتالیا و برخی کشورهای دیگر نیز رشد داشته است . در همین راستا شرکت الماس زعفران جهان با گسترش شعب و نمایندگی های خود در سراسر دنیا – ( هلند- فرانسه – آلمان –  دبی – عمارات – ترکیه –  ایران و افغانستان و …) فعالیت های خود را در حوزه صادرات زعفران افزایش داده است.

همراهان ارجمند: شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان – ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان شرکت ما در ارتباط شوید.

در جدول زیر میزان  واردات زعفران جهان را در سالهای ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ ملاحظه می کنید.

جدول مقایسه قیمت زعفران
جدول مقایسه قیمت زعفران

جدول مقایسه قیمت زعفران

جدول مقایسه قیمت زعفران

شرکت الماس زعفران جهان ارایه کننده انواع زعفران صادراتی ارگانیک و ۱۰۰٪ خالص

error: Content is protected !!