لیست قیمت زعفران صادراتی

مرکز فروش عمده زعفران صادراتی

Rate this post

در سالهای گذشته شهر مشهد مرکز پخش زعفران باکیفیت صادراتی بود. اما اخیرا به دلایل جوی مختلف، تربت حیدریه عنوان مرکز فروش عمده زعفران صادراتی است. البته به دلیل کیفیت بالای زعفران در این منطقه زمین های زیادی زیر کشت است و همین باعث شده که تربت حیدریه بزرگترین مرکز فروش عمده زعفران صادراتی شود. در ادامه: قیمت فروش عمده زعفران صادراتی و تعیین قیمت هر کیلو زعفران و نکته مهم در قیمت زعفران صادراتی و همچنین نحوه خرید عمده زعفران و در پایان می خوانیم که صادرات زعفران چگونه انجام می شود

مرکز فروش زعفران عمده
مرکز فروش زعفران عمده

مرکز فروش عمده زعفران صادراتی

در مطالب قبلی انواع زعفران صادراتی معرفی و به جزئیات آن پرداختیم ( صادراتی، نگین، سرگل، پوشال و…). اما یکی از دلایل تعین کننده قیمت زعفران عمده صادراتی، نوع زعفران است که با توجه به نوسانات بازار زعفران، قیمت انواع زعفران بصورت روزانه و لحظه به لحظه در سایت ما اعلام می شود. در اینجا برخی نکات جزئی مربوط به قیمت زعفران را مرور می کنیم.

فروش هر کیلو زعفران صادراتی
فروش هر کیلو زعفران صادراتی

تعیین قیمت هر کیلو زعفران چگونه است؟

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی اینگونه تعیین می شود. در کمترین وضعیت نوسان بازار، پایینترین قیمت هر گرم زعفران بین ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان در بازار داخلی ایران است. از آنجایی که هر کیلو زعفران ۱۰۰۰ گرم است ( معادل ۲۱۷ مثقال) با اطلاع از قیمت هر گرم زعفران به راحتی می توان قیمت زعفران فله راهم محاسبه کرد.البته قیمت زعفران فله کمی ارزان تر از زعفران جزئی است.

اعلام قیمت زعفران صادراتی
اعلام قیمت زعفران صادراتی

نکته مهم در قیمت زعفران صادراتی

شرکت های مختلف قیمت های متفاوتی را برای صادرات زعفران از ایران به مقاصد مختلف ارائه می دهند. اما قیمت و شرایط صادرات زعفران از طریق شرکت الماس زعفران جهان چگونه است؟

  1. دفاتر مرکزی آن در کشور هلند قرار دارد.
  2. این شرکت تولید کننده زعفران در ایران و افغانستان است. به همین دلیل با عرضه زعفران بصورت مستقیم، منصفانه ترین قیمت را در صادرات زعفران ارائه می دهد.
  3. این شرکت از نظر زیبایی شناسی محصول با سلیقه جوامع مختلف آشنا است. در همین خصوص بسته بندی های پیش فرض را دارد. ما به خواسته شما احترام می گذاریم و می توانیم بسته بندی پیشنهادی شما را آماده و تقدیمتان کنیم.
  4. این شرکت از نظر کیفی با سلیقه جوامع مختلف آشنا است که هر کشور از کدام نوع زعفران بیشتر استقبال می کنند. ما به خواسته شما احترام می گذاریم و می توانیم نوع زعفران درخواستی شما را تقدیمتان کنیم.
  5. این شرکت از نظر کاربردی با سلیقه جوامع مختلف آشنا است که هر کشور از کدام نوع زعفران برای صنایع خود استفاده می کنند. مشاوران این شرکت بصورت ۲۴ ساعته پاسخگو و مشاوره های رایگان جهت تهیه و صادر زعفران را در اختیار شما قرار خواهند داد.
  6. نمایندگی های این شرکت در کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی فعال هستند.
صادرات زعفران چگونه انجام می شود؟
فروش عمده زعفران صادراتی

نحوه خرید عمده زعفران

خرید عمده زعفران صادراتی و صادرات زعفران فله به روش های مختلفی انجام می شود. زعفران نگین یکی از پرکاربردترین نوع های زعفران صادراتی می باشد. البته انتخاب هر یک از این انواع زعفران متناسب با سلیقه مشتری و کاربرد و سلیقه جوامع مختلف می تواند متفاوت باشد . شرکت الماس زعفران جهان این امکان را فراهم کرده است که مقداری از سفارش زعفران را به عنوان نمونه ( sampel ) به تمام مشتریان ارجمند به کشورهای مختلف دنیا ارسال و مطابق نمونه سفارش شما را تقدیمتان کند.

صادرات زعفران ارگانیک
صادرات زعفران ارگانیک

صادرات زعفران چگونه انجام می شود؟

آخرین گام در صادرات زعفران بعد از ارسال نمونه و ثبت سفارش نهایی، روش ارسال است.
به دو روش ما همراه شما هستیم:

  • می توانیم در ایران سفارشتان را تحویل دهیم.
  • و هم می توانیم از طریق دفاتر فعال خود در کشورهای مختلف، با توجه به مقصد شما در کمترین زمان و به صرفه ترین روش در کشور مقصد سفارشتان را تحویل بدهیم.

برای تهیه و صادرات زعفران  همین الان با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

Contact usContact us الماس زعفران جهان
Contact us الماس زعفران جهان
error: Content is protected !!