خانه / انواع زعفران / قیمت خرید هر کیلو گرم زعفران صادراتی

قیمت خرید هر کیلو گرم زعفران صادراتی

قیمت خرید هر کیلو گرم زعفران صادراتی چند است؟ و همچنین بهترین زعفران صادراتی کدام است؟ زعفران انواع مختلفی دارد. همین نوع های مختلف زعفران باعث شده است که قیمت هر گرم زعفران از ۸_۹ هزار تومان تا ۱۷_۱۶ هزار تومان متغیر باشد. شما همراهان عزیز می توانید قیمت روز زعفران را در سایت Almaszaferan.ir  و کانال تلگرامی شرکت پیگیری بفرمایید.  در ادامه قیمت خرید زعفران ارگانیک – قیمت هر کیلو زعفران در مشهد – بهترین نوع زعفران صادراتی را بررسی خواهیم کرد.

قیمت خرید هر کیلو گرم زعفران صادراتی

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی در مشهد چند است؟

شاید شما هم در بازار الرضا و دیگر حجره های فروش و نمایندگی های زعفران در مشهد، قیمت های متفاوتی را مشاهده کرده باشید. قیمتها تفاوت های زیادی دارند. اما بطور میانگین نرخ هر کیلو زعفران صادراتی در بازار مشهد از ۱۱ میلیون تومان تا ۱۷ میلیون تومان متفاوت است.قیمت بهترین نوع زعفران صادراتی در سال ۹۷، بین ۱۳ تا ۱۷ میلیون تومان است. چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی

قیمت زعفران عمده در بازار تهران چند است؟

البته قیمت زعفران عمده در بازار تهران تفاوت زیادی با بازار مشهد ندارد. به دلیل  اهمیت پایتخت و بازار میلیونی آن، بیشتر تولید کنندگان زعفران، تولیدات خود را در مشهد انجام می دهند اما در تهران هم حضور دارند. این حضور به دو گونه است: یا دفتر فروششان در تهران است و یا نمایندگی در تهران دارند.

البته در فروش جزئی زعفران، تفاوتهایی را در بازار تهران و مشهد مشاهده می کنیم. اما بطور کلی نرخ هر کیلو زعفران صادراتی در تهران با نرخ هر کیلو زعفران صادراتی در مشهد تفاوتی ندارد، یا این تفاوت اینقدر کم است که به چشم نمی آید.

قیمت زعفران در مرکز فروش زعفران

قیمت عمده زعفران ارگانیک چند است؟

قیمت زعفران بسیار متغیر است. قیمت خرید هر کیلو زعفران ارگانیک در ایران بین ۰۰۰/۰۰۰/ ۱ میلیون تا ۳/۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومان بیشتر از بهترین نوع زعفران غیر ارگانیک است. توجه داشته باشید که زعفران انواع مختلفی دارد. بهترین نوع زعفران، زعفران نگین و زعفران سرگل و زعفران سوپر نگین هستند. زعفران گیاهی است که به عنوان ادویه طلایی از آن یاد می شود. ارزش مادی آن همسان با طلا و ارزش دارویی آن بسیار است. قیمت انواع زعفران در ایران بصورت روزانه و گاها بصورت لحظه ای اعلام می شود . در بین بیش از ۳۰۰ تن زعفران تولید شده در ایران، زعفرانهای کمی ارگانیک هستند. محصولات ارگانیک صرفا برای صادرات استفاده می شود. شرط ورود گسترده محصول به بازارهای جهانی، ارگانیک بودن محصول است. البته که توزیع جزئی زعفران ارگانیک در ایران برای بسیاری از شرکتها صرفه اقتصادی هم ندارد.

قیمت زعفران در مرکز فروش زعفران

مزیت خرید بهترین زعفران صادراتی چیست؟

 1. شرکت های مختلفی در زمینه توزیع و یا صادرات زعفران فعال هستند. عرضه زعفران توسط این شرکت ها به دو صورت عمده و جزئی است. اما تفاوت شرکت الماس زعفران جهان چیست؟
 2. ما تولید کننده زعفران هستیم.
 3. در ایران و افغانستان زمین کشاورزی داریم و زعفران تولید می کنیم.
 4. مناسب ترین قیمت زعفران صادراتی را ارائه می دهیم، چون مستقیم عرضه می کنیم.
 5. از یک گرم تا هر چندصد کیلو ، هر مقداری که شما سفارش بدهید، تقدیم خواهیم کرد.
 6. تمرکز فعالیت های ما بر صادرات زعفران است.
 7. در کشورهای مختلف نمایندگان فعال داریم.
 8. ما می توانیم هم  در ایران و هم در کشورهای  مختلف و مقصد شما زعفران را تقدیمتان کنیم.
 9. بسته بندی های را با دستور و سفارش شما انجام می دهیم.

قیمت فروش زعفران صادراتی

بهترین نوع زعفران صادراتی کدام است؟

زعفران نوع های مختلفی دارد اما بین زعفران صادراتی با دیگر زعفرانها تفاوتهایی است. مهمترین این تفاوتها، ارگانیک بودن است. البته که از بین حدود ۳۰۰ تن زعفران تولیدی ایران، تنها بخش کوچکی از آن ارگانیک است. انواع زعفران که بیشترین کاربرد را در صادرات دارد:

 1. نگین
 2. سرگل
 3. پوشال

لطفا توجه داشته باشید که این نوع ها به این دلیل زعفرانهای صادراتی معرفی شده اند که
بیشترین تقاضا را در جهان دارند.

قیمت خرید عمده زعفران

فروش انواع زعفران در بازار زعفران

لطفاً جهت خرید زعفران و ثبت سفارش با متخصصان شرکت ما در ارتباط شوید:
مدیر فروش زعفران
راه‌های ارتباطی:
دفتر مرکزی ایران: 09120658535
اعطای نمایندگی فروش زعفران: 09190391843
دفتر مرکزی آلمان : 004917687913876
دفتر اروپا - هلند: 0031613963190
تلگرام : channel@
وبسایت : www.your_site.com
ایمیل: info@Almaszaffran.ir

مطلب پیشنهادی

زعفران کیلویی اصل چند است؟

زعفران کیلویی اصل چند است؟

قیمت هر کیلو زعفران فله در بازار عمده فروشی زعفران عمده در این سایت فروشگاهی زعفران اصل اعلام می شود. همچنین در اینجا بهترین روش تشخیص زعفران اصل از زعفران تقلبی را بررسی می کنیم. چنانچه قصد خرید زعفران عمده از بازار زعفران مشهد را دارید می توانید با این شرکت عمده فروشی زعفران اصل می توانید با ما در ارتباط شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!