جدول واردات و صادرات زعفران

جدول مقایسه واردات زعفران در جهان

در جدول های پایین مقایسه واردات زعفران در سالهای گذشته را ملاحظه خواهید کرد. جدول واردات و صادرات زعفران نشان دهنده افزایش صادرات زعفران در جهان می باشد. ایرانی به عنوان بزرگترین تولید کننده زعفران دنیا سهم بسزایی در صادرات طلای سرخ دارد. اما به نظر میرسد کشور ایران در حوزه صادرات مخصوصا صادرات زعفران در مقایسه با دیگر کشورها باید تلاش بیشتری کند تا زمینه صادرات کالاهای نفتی و مشخصا زعفران را مساعد سازد. شرکت الماس زعفران صادرات زعفران را به کشورهایی اروپایی و عربی افزایش داده است.

 

 

صادرات زعفران ایران در سال های گذشته

جدول مقایسه واردات زعفران افزایش روند صادرات زعفران ایران را نشان میدهد. در سال های اخیر طبق جدول مقایسه واردات زعفران  ۲۰۱۴ – ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ وارد و صادرات زعفران در جهان افزایش چشمگیری داشته است.

کشورهای اسپانیا – هلند – مراکش – چین جز رقبای اصلی ایران در حوزه صادرات زعفران به شمار می آیند. در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ کشور افغانستان نیز فعالیت های گسترده ای در حوزه صادرات زعفران داشته است.

 

جدول مقایسه واردات زعفران
جدول مقایسه واردات زعفران

کشورهای وارد کنند زعفران در سال ۲۰۱۵

بر اساس جدول واردات و صادرات زعفران که در سالهای اخیر درج شده کشور اسپانیا ۳۱٪ از واردات زعفران داشته است. روند واردات زعفران را در کشورهای فرانسه – پرتقال و ایتالیا و برخی کشورهای دیگر نیز رشد داشته است . در همین راستا شرکت الماس زعفران جهان با گسترش شعب و نمایندگی های خود در سراسر دنیا – ( هلند- فرانسه – آلمان –  دبی – عمارات – ترکیه –  ایران و افغانستان و …) فعالیت های خود را در حوزه صادرات زعفران افزایش داده است.

همراهان ارجمند: شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان – ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان شرکت ما در ارتباط شوید.

در جدول زیر میزان  واردات زعفران جهان را در سالهای ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ ملاحظه می کنید.

جدول مقایسه قیمت زعفران
جدول مقایسه قیمت زعفران

جدول مقایسه قیمت زعفران

جدول مقایسه قیمت زعفران

شرکت الماس زعفران جهان ارایه کننده انواع زعفران صادراتی ارگانیک و ۱۰۰٪ خالص

لطفاً جهت خرید زعفران و ثبت سفارش با متخصصان شرکت ما در ارتباط شوید:
مدیر و مشاور فروش
راه‌های ارتباطی:
نمایندگی ایران: 09120658535
مشاور فروش: 09190391843
نمایندگی ترکیه: 905346556574+
دفتر اروپا - هلند: 31613963190+
آدرس کانال: channel@
آدرس سایت: www.your_site.com
پست الکترونیکی: info@Almaszaffran.ir

مطلب پیشنهادی

تاثیر ویروس کرونا بر قیمت زعفران

حمله کرونا به بازار زعفران

حمله کرونا به بازار زعفران در این بخش ـتاثیر کرونا Corona virus بر قیمت زعفران ایران را بررسی می کینم. قیمت هر کیلو زعفران 12.000.000 الماس زعفران جهان و شرکت Saffron King Business قبل از قرنطینه شدن ایران زعفران های خود را به دفتر مرکزی انتقال داده است. ما زعفران ایرانی و زعفران افغانستان را در تمام نقاط دنیا تقدیم ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!