فروش زعفران صادراتی ایران

فروش زعفران صادراتی ایران_ اگر شما بصورت شخصی و یا شرکتی قصد خرید زعفران صادراتی ایران و فعالیت در حوزه صادرات زعفران را دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما موارد زیر را مد نظر داشته باشید. همچنین در این بخش قیمت خرید زعفران صادراتی ایران در وزن های ۱ تا ۱۰۰ کیلو را بصورت جداگانه بررسی خواهیم کرد.و نحوه خرید خرید و فروش زعفران صادراتی ایران  ( زعفران کیلویی) را با هم مرور خواهیم کرد.
فروش زعفران صادراتی ایران
فروش زعفران صادراتی ایران

قیمت خرید زعفران از کشاورز چند است؟

در خرید و فروش های زعفران، بعضی از افراد مایل هستند که مستقیم با کشاورز در ارتباط شده و از آن خرید کنند، از طرفی زعفرانهایی که برای صادرات استفاده می‌شوند گواهینامه‌ها و مدارکی را لازم دارد که کشاورزان به آن دسترسی ندارد. از مزیت های ارتباط با شرکت الماس زعفران جهان این است که، ما تولیدکننده زعفران هستیم. مقدار زعفرانی را که شما بخواهید با کیفیت صادراتی و با قیمت تولیدی می توانیم در ایران و یا در کشور مقصد تقدیمتان کنیم.

برای دریافت لیست قیمت خرید زعفران از کشاورز و فروش زعفران اصل صادراتی روی لینک زیر کلیک بفرمایید

چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید می توانید همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط شوید. (روی این شماره کلیک بفرمایید) ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵

قیمت خرید زعفران
قیمت خرید زعفران

فروش انواع زعفران با کیفیت

قبل خرید و فروش انواع زعفران باید انواع آنرا بشناسیم.
 1. زعفران سرگل
 2. زعفران نگین
 3. زعفران سوپر نگین
 4. زعفران پوشال
 5. زعفران پوشال قلم دار
 6. زعفران خامه
 7. زعفران ریشه
 8. زعفران دختر پیچ
 9. زعفران نرمه
ما در زمینه فروش انواع زعفران با کیفیت و زعفران صادراتی ایران و زعفران افغانستانی تخصص داریم. برای دریافت قیمت خرید زعفران همین الان با ما کارشناسان مجموعه شرکت‌های ما در ارتباط شوید.
فروش انواع زعفران
فروش انواع زعفران

خرید و صادرات زعفران

و اما قیمت خرید زعفران و صادرات زعفران، در خرید زعفران چند نکته بسیار حائز اهمیت است. برخی از مواردی که در خرید و صادرات زعفران بسیار مهم است به شرح زیر می‌باشد
 1. نوع زعفران
 2. عیار و کیفیت زعفران ( نوع آنالیز و کیفیت زعفران مهم است)
 3. قیمت زعفران ( این مورد در خرید و صادرات زعفران مهم است )
 4. نوع بسته‌بندی زعفران ( بسته بندی لوکس و اصطلاحا بازار پسند)
 5. روش ارسال زعفران ( از طریق هوایی و زمینه و …)
 6. داشتن برگه آنالیز زعفران ( خب … باید مشخص شود مشخصات محصول چیست)
 7. برگه استاندارد محصول ( برای صادرات نیاز است)
خرید و صادرات زعفران
خرید و صادرات زعفران

قیمت خرید زعفرانّ صادراتی ایران

شرکت الماس زعفران جهان به عنوان تولید کننده و صادر کننده انواع زعفران صادراتی ایران، نوع های مختلف زعفران صادراتی را در وزن های مختلف تقدیم شما عزیزان می کند. با توجه به دستور شما سفارشتان را در هر نقطه از ایران و دیگر کشورها تقدیمتان می کنیم. قیمت هر کیلو زعفران و قیمت خرید زعفران صادراتی ایران گرید ۱ در وزن های بین ۱ تا ۱۰ کیلو را در جدول پایین مشاهده بفرمایید:

قیمت روز زعفران سرگل در مهر ۱۳۹۸

قیمت روز زعفران سرگل در مهر ۱۳۹۸

قیمت امروز زعفران سرگل معمولی ۱۱٫۹۶۰

قیمت زعفران پوشال قلم دار در مهر ۱۳۹۸

قیمت زعفران پوشال قلم دار در مهر ۱۳۹۸

قیمت روز زعفران صادراتی پوشال قلم دار ۱۱٫۲۷۰

قیمت روز زعفران نگین در مهر ۱۳۹۸

قیمت روز زعفران نگین در مهر ۱۳۹۸

قیمت انواع زعفران نگین ۱۲٫۹۸۰
در ادامه قیمت هر کیلو زعفران در وزن های ۱۰ تا ۲۵ کیلو و ۲۵ تا ۵۰ کیلوگرم و ۵۰ تا ۱۰۰ کیلو را به تناسب نوع زعفران می توانید مشاهده کنید.

برای دریافت لیست قیمت امروز خرید فله زعفرانّ صادراتی در وزن های بالا لیک کنید

قیمت خرید فله زعفرانّ
قیمت خرید فله زعفرانّ

نحوه همکاری برای تامین زعفران و صادرات زعفران

همکاری شرکتی(قراردادی):

 1. ما در حوزه فروشهای عمده فعالیت داریم و این امکان برای تمام شرکت‌ها مسیر است که بعد از دریافت زعفران و گواهی های بین‌المللی لازم از طرف ما، با نام برند تجاری خود اقدام به فروش در داخل ایران و یا در دیگر کشورها نمایند.
 2. شرکت های تجاری و بازرگانی که قصد فروش عمده و یا جزئی در داخل و یا دیگر کشورها دارند می توانند در بسته بندی پیش فرض شرکت ما و یا بسته بندی های مد نظر خودشان ( بنا به سفارش و بر اساس تیراژ) سفارش خود را دریافت کنند.
 3. بر اساس ظرفیت تامین شرکت ما، آماده همکاری با شرکت های صنعتی داخلی و خارجی که خود مصرف کننده و یا صادرکننده هستند، طبق یک قرارداد رسمی (سه ماهه/شش ماهه/ یک ساله/ سه ساله/ پنج ساله و …  ) هستیم.
 4. پس از تایید اولیه سفارش و مذاکرات مقدماتی برای نحوه همکاری صادرات ، جزئیات عقد قرارداد بطور رسمی برای شرکت مقابل ایمیل خواهد شد.
 صادرات زعفران
صادرات زعفران
همکاری شخصی( مقطعی):
 1. از آنجایی که قیمت هر کیلو زعفران هر روز در حال تغییر است، شرایط تحویل و قیمت هر کیلو زعفران به روز و بر اساس همان مقطع زمانی خواهد بود.
 2. گواهینامه های موقت فقط برای صادرات همان کالا با داشتن تاریخ انقضاء صادراتی در اختیار شخص قرار خواهد گرفت.
 3. مدارک لازم برای صادرات موقت، همراه سفارش ارسال خواهد شد.
 4. قبل از تحویل سفارش اصلی، مقدار ۲۵۰ تا ۵۰۰ گرم  به عنوان نمونه برای شخص ارسال خواهد شد.
همکاری با برند زعفران، الماس زعفران جهان چگونه است؟
روش صادرات زعفران بصورت فله
روش صادرات زعفران بصورت فله

روش صادرات زعفران ایران

شرکت الماس زعفران جهان از طریق شعب و نمایندگی های خود در کشورهای اروپایی و آسیایی می تواند در نقاط مختلف دنیا، سفارشتان را به شما تحویل دهد.
چنانچه شما دستور دهید، بر حسب تجربه صادراتی و آشنایی با سلیقه جوامع مختلف، نمونه زعفرانی را که در بازار زعفران مد نظر شما توزیع می کنیم را برایتان در ایران یا کشور مقصد تحویل می دهیم.
در صورتی که از طرف مجموعه ما برایتان به کشور مقصد ارسال شود با توجه به هزینه های تشریفات گمرکی، گمرک، بیمه گذارهای بین‌المللی، مالیات و….. هزینه‌ها با دلار و یورو محاسبه خواهد شد.
( لطفا توجه داشته باشید فقط به دلیل اینکه در کشور مقصد پرداختی ها با دلار و یورو انجام می شود هزینه‌ها با دلار و یورو محاسبه خواهد شد)
iran-saffron-export
iran-saffron-export

روش خرید زعفران اصل چگونه است؟

در بازار مشهد و بازار تهران روش های مختلفی برای خرید و فروش زعفران اصل وجود دارد. در اینجا قصد داریم تا بهترین روش خرید و فروش زعفران در داخل و خارج از ایران را به شما بگوییم. شرکت الماس زعفران جهان این شرایط را فراهم کرده است که شما در هر کجا از ایران و دنیا که باشید در کمترین زمان نمونه ای از زعفران درخواستی را برایتان ارسال کند. در حوزه خرید و فروش های عمده زعفران، برای اینکه حجم زعفران ( حجم نوع های مختلف متفاوت است) و عطر آن قابل قیاس باشد، در وزن های ۲۰۰ تا ۴۰۰ گرمی نمونه برداری می شود. چنانچه شما هم قصد خرید و صادرات زعفران را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شده و نمونه‌ها را دریافت کنید. ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۳۵
صادرات زعفران
صادرات زعفران

مرکز فروش زعفران صادراتی کجاست؟

قطب خرید و فروش زعفران صادراتی ایران، در مشهد و تهران است. مراکز مختلف خرید و فروش زعفران در شهرهای بزرگی مثل مشهد و تهران مشغول فعالیت هستند. شرکت الماس زعفران جهان یک مرکز فروش زعفران اصل صادراتی معتبر می‌باشد. این شرکت تحت لیسانس شرکت Saffron King Business  کشور هلند می‌باشد. چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید شماره تلفن‌های دفتر مرکزی ما در هلند ۰۰۳۱۶۱۳۹۶۳۱۹۰ ۰۰۳۱۶۴۴۳۴۱۱۴۴ Saffron King Business   منبع: سایت الماس زعفران جهان Almaszaffran.ir آیا قیمت خرید زعفران در بازار تهران با قیمت خرید زعفران در بازار مشهد تفاوتی دارد؟
لطفاً جهت خرید زعفران و ثبت سفارش با متخصصان شرکت ما در ارتباط شوید:
مدیر و مشاور فروش
راه‌های ارتباطی:
نمایندگی ایران: 09120658535
مشاور فروش: 09190391843
نمایندگی ترکیه: 905346556574+
دفتر اروپا - هلند: 31613963190+
آدرس کانال: channel@
آدرس سایت: www.your_site.com
پست الکترونیکی: info@Almaszaffran.ir

مطلب پیشنهادی

صادرات زعفران افغانستان به چین

قیمت روز خرید زعفران صادراتی

دریافت قیمت روز خرید زعفران صادراتی از سایت شرکت الماس زعفران جهان. قیمت زعفران بصورت روزانه... قصد خرید زعفران کیلویی را دارید می توانید لیست قیمت زعفران صادراتی را مشاهده کنید. قیمت هر کیلو زعفران درجه یک صادراتی به تومان و قیمت زعفران صادراتی به دلار در این لیست قیمتی... قیمت زعفران در مشهد و قیمت خرید زعفران کیلویی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!