صادرات زعفران به استرالیا

استرالیا کشوری توسعه یافته در نیمکره جنوبی است. با اینکه اقتصادش متکی به کشاورزی است و اخیرا کشت زعفران را شروع کرده همچنان از متقاضیان زعفران ایران است. در میزان واردات زعفران، در اولویت ۱۸ ایستاده است. در ادامه تعرفه صادرات زعفران به استرالیا و روش صادرات و بازار زعفران در استرالیا را بررسی خواهیم کرد.

صادرات زعفران به استرالیا

تعرفه صادرات زعفران به استرالیا

تعرفه های وضع شده برای صادرات زعفران به هر کشور متفاوت است. هر کشور با توجه به سیاستهایی که دنبال می کند میزان تعرفه متفاوتی را برای واردات زعفران در نظر میگیرد.
به عنوان مثال امارات یکی از کشورهایی است که به دنبال وارد نمودن حجم زیادی از زعفران ایران است تا پس از بسته بندی دوباره آنرا صادر کند به همین جهت درصد پایینی بر وارد آن به عنوان تعرفه وضع کرده است .

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان و متخصصان در ارتباط شوید ۰۹۱۹۰۳۹۱۸۴۳

صادرات زعفران به استرالیا - قیمت زعفران

نحوه صادرات زعفران به استرالیا

نحوه صادرات زعفران به کشور های مختلف در برخی نقاط جهان تفاوت و در برخی تشابه دارند. قوانین کلی حاکم بر فضای صادرات به کشورهای مختلف تقریبا مشابه است . ساده ترین آن عبارتند از:

اما در جزئیات تفاوت های بسیاری باهم دارند. از جمله:

  1. هزینه ارسال با توجه به فاصله مبدا تا مقصد
  2. روش ارسال
  3. تعرفه تعیین شده از سوی کشور مقصد برای واردات زعفران

چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید، با کارشناسان و متخصصان ما در ارتباط شوید

صادرات زعفران به استرالیا

بازار زعفران در استرالیا

استرالیا یکی از بازارهای بین‌المللی در منطقه است و به عنوان یکی از بازارهای تجاری شناخته می شود. زعفران ایرانی در کشور استرالیا دارای قیمت مناسب و خوبی است و خریداران زعفران حاضرند وجوه بالایی را برای زعفران ایرانی بپردازند. به همین دلیل صادرات زعفران به کشور استرالیا به عنوان یک مقصد سودآور همچنان اهمیت ویژه‌ای بین تجار دارد. چنانچه قصد صادرات و تجارت زعفران را دارید، با متخصصان ما در ارتباط شوید.

صادرات زعفران به استرالیا

انواع روش صادرات زعفران به استرالیا

دو روش متداول برای صادرات زعفران وجود دارد. در صادرات زعفران به کشور استرالیا  هم به همین دو صورت است.  زعفران یاد بصورت جزئی و یا بصورت عمده ارسال می‌شود.  قیمت زعفران بسته بندی شده بسته به کیفیت نوع جنس زعفران و هزینه بسته بندی متفاوت است.

بهترین زعفران برای صادرات به استرالیا کدام است؟

صادرات زعفران به استرالیا

بهترین زعفران برای صادرات به استرالیا

زعفران سرگل صادراتی: بازار مطلوبی را در این کشور دارد. نمونه های زعفران ایران که می توانند جایگاه بسیار مناسبی را در بازار جهانی زعفران داشته باشند نوع های سرگل درجه یک و نمونه نگین است. این دو نوع  از لحاظ رنگ، مزه و طعم زعفران، از بازار مشتری پسندی برخوردار هستند.

صادرات زعفران به استرالیا - زعفران سرگل

زعفران نگین صادراتی

قسمتی از استرالیا به عنوان یک بازار بسیار مطلوب برای این محصول است زیرا مشتریان در این بازار بسیار استقبال بالایی را از این نوع دارند  و در صنایع غذایی از این محصول بیشترین استفاده را می کنند.

شرکت الماس زعفران جهان ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی و ارگانیک می‌باشد. چنانچه قصد تجارت و صادرات زعفران را دارید، با کارشناسان و متخصصان شرکت ما در ارتباط شوید.

انواع زعفران صادراتی و قیمت زعفران

صادرات زعفران به استرالیا و قیمت زعفران
صادرات زعفران به استرالیا و قیمت زعفران چگونه است؟

منبع: http://saffranworld.com/

لطفاً جهت خرید زعفران و ثبت سفارش با متخصصان شرکت ما در ارتباط شوید:
مدیر و مشاور فروش
راه‌های ارتباطی:
نمایندگی ایران: 09120658535
مشاور فروش: 09190391843
نمایندگی ترکیه: 905346556574+
دفتر اروپا - هلند: 31613963190+
آدرس کانال: channel@
آدرس سایت: www.your_site.com
پست الکترونیکی: info@Almaszaffran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت روز خرید زعفران

قیمت روز خرید زعفران فله

قیمت روز خرید زعفران فله چند است؟ خرید و فروش زعفران فله چگونه انجام می شود؟ مرکز عمده فروشی زعفران کجاست؟ قیمت خرید زعفران کیلویی از مرکز فروش زعفران صادراتی چند است؟ در ادامه قیمت فروش زعفران و لیست قیمت زعفران صادراتی در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است. چنانچه قصد خرید زعفران را دارید با کارشناسان ما در ارتباط شوید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!